W O Kastelen en buitenplaatsen in Zuid-Holland Kastelen in Zuid-Limburg Kortingen voor leden 40 Service juni 2005 Trotse torens, statige oprijlanen, lommerrijke grachten en gezellige theekoepels. 'Kastelen en buitenplaatsen in Zuid-Holland' onder redac tie van Jos Stöver biedt een compleet overzicht van de vele honderden burchten, paleizen en buitens die deze provincie rijk is. De auteurs gaan in op de ontwikkelingsgeschiedenis, de architectuur en de functie. Ook interieurs, tuinen en parken, het dagelijks leven en het beheer worden uitvoerig besproken. Maar liefst 400 afbeeldingen en kaarten maken het tot een compleet en onmisbaar naslagwerk. Bestel nu met 10,- korting! Voor deze bijzondere uitgave betaalt u - als lid van Heemschut - nu slechts 59,95 in plaats van 69,95. U kunt het boek bestellen door de bon elders in dit blad volledig in te vullen en in te leveren bij de boekhandel of op te sturen naar Uitgeversmaatschappij Walburg Pers. U ontvangt uw bestelling thuis met een acceptgiro. In Zuid-Limburg heeft bijna iedere stad of dorp minstens één kasteel, burcht, landgoed of adellijk huis Dichter en beeldend kunstenaar Lou Heynens, die zelf geruime tijd op kasteel Wittem en kasteel Neubourg in Gulpen woonde, bezocht ze. Hij sprak met bewoners en besteedde ontel bare uren aan studie voor dit unieke naslagwerk. Heynens beschrijft de kastelen en buitenhuizen met als thema's bewoners, architectuur, bouw geschiedenis, historische betekenis, economische factoren en landschap pelijke dimensie. Bestel nu met 5,- korting! Voor deze bijzondere uitgave betaalt u - als lid van Heemschut - nu slechts 34,50 in plaats van 39,50. U kunt het boek bestellen door de bon elders in dit blad volledig in te vullen en in te leveren bij de boekhandel of op te sturen naar Uitgeversmaatschappij Walburg Pers. U ontvangt uw bestelling thuis met een acceptgiro. Heemschut biedt aan Boeken, tijdschriften, folders, een dvd, bouwplaat of een paraplu - zo langzamerhand heeft Heemschut een heel assortiment aan koopwaar. Leden krijgen daarbij een aantrekkelijke korting. Zolang de voorraad strekt. Dvd met alle jaargangen van Heemschut, inclusief alle jaar verslagen (alleen geschikt voor pc's met dvd-station) Prijs €49,50 Ledenprijs 45 Verzendkosten €1,50* Cultuurhistorische folders Handzame folders, samengesteld en uitgegeven door Heemschut, in kleur en met plattegrond, te gebruiken voor stadswandelingen. Verkrijgbaar de steden Amersfoort, Harlingen, 's-Hertogenbosch, Middelburg, Thorn of Zutphen 1 per stuk Verzendkosten 0,68 Aanbieding: complete set Setprijs Ledenprijs 6 incl. verzendkosten €4,50 incl. verzend kosten Enkele oudere uitgaven uit de Heemschut-serie, nu voor een zachte prijs Leeuwarden700jaar bouwen (1985) 4 Verzendkosten 2 Dorpen in Drenthe 1984) 4 Verzendkosten 2 Overige artikelen Bouwplaat Korenmetershuis €1,50 Verzendkosten 1 Grote paraplu met Heemschut-logo €11,50 Verzendkosten 5,50 U kunt deze artikelen bestellen door het juiste bedrag over te maken, onder vermelding van het gewenste artikel, op giro nummer 124326 t.n.v. Bond Heemschut te Amsterdam. U kunt de spullen ook aanschaffen bij het landelijk bureau, Korenmetershuis, Nieuwezijds Kolk 28, Amsterdam. Portokosten gelden voor 1 exemplaarvoor meer exemplaren kunnen de kosten per stuk lager uitvallen. KASTELEN EN IN ZUID-HOLLAND BUITENPLAATSEN In hernieuwde glans ASTELEN IN !.ou Heynens

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2005 | | pagina 42