Middachten Huis en heerlijkheid Kortingen voor leden C/ Ot/Cs *y\/ C/'L' V 'V Cs 5 korting voor Heemschut-leden 36 Service juni 2004 Deze uitgave besteedt aandacht aan de bouwgeschiedenis van het kasteel, het interieur, de tuinen, het park en het beheer van het landgoed. Door de behandeling van de geschiedenis van Middachten vanuit verschillende invalshoeken ontstaat een samenhangend beeld van 'huis en heerlijkheid'. Middachten. Huis en heerlijkheid, door T. Hoekstra (red.), uitgeverij Matrijs, 17 x 24 centimeter, 136 pagina's, genaaid gebrocheerd, 14,95. Korting voor de leden van de Bond Heemschut Leden van Heemschut krijgen een korting van 5 op het boek Middachten. Huis en heerlijkheid. Deze actie loopt van 1 juni t/m 30 september 2004. Voor bestellen/kopen zie bon. Heemschut biedt aan Boeken, tijdschriften, folders, een dvd, bouwplaat of een paraplu - zo langzamerhand heeft Heemschut een heel assortiment aan koopwaar. Leden krijgen daarbij een aantrekkelijke korting. Zolang de voorraad strekt. Dvd met alle jaargangen van Heemschut, inclusief alle jaar verslagen (alleen geschikt voor pc's met dvd-station) Prijs €49,50 Ledenprijs 45 Verzendkosten 1,50* Cultuurhistorische folders Handzame folders, samengesteld en uitgegeven door Heemschut, in kleur en met plattegrond, te gebruiken voor stadswandelingen. Verkrijgbaar de steden Amersfoort, Delden, Harlingen, 's-Hertogenbosch, Middelburg, Thorn of Zutphen 1 per stuk Verzendkosten 0,68 Aanbieding: complete set Setprijs Ledenprijs 6 incl. verzendkosten €4,50 incl. verzend kosten Enkele oudere uitgaven uit de Heemschut-serie, nu voor een zachte prijs Leeuwarden, 700jaar houwen (1985) 4 verzendkosten 2 Dorpen in Drenthe (1984) 4 verzendkosten 2 Overige artikelen Bouwplaat Korenmetershuis €1,50 verzendkosten 1 Grote paraplu met Heemschut-logo €11,50 verzendkosten €5,50 U kunt deze artikelen bestellen door het juiste bedrag over te maken, onder vermelding van het gewenste artikel, op giro nummer 124326 t.n.v. Bond Heemschut te Amsterdam. TJ kunt de spullen ook aanschaffen bij het landelijk bureau, Korenmetershuis, Nieuwezijds Kolk 28, Amsterdam. Portokosten gelden voor 1 exemplaar, voor meer exemplaren kunnen de kosten per stuk lager uitvallen.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2004 | | pagina 38