Restaureren ZONDER ZORGEN il I NATIONAAL RESTAURATIEFONDS Lenen tegen lage rente bij het Restauratiefonds maakt de restauratie van uw rijksmonument aantrekkelijk eenvoudig augustus 2003 Heemschut t Si M STICHTING iv Mijn pand moest nodig gerestaureerd. De gemeente adviseerde me contact op te nemen met het Restauratiefonds. Daar voelde ik wel voor, want een monument restaureren en financieren vraagt veel kennis van zaken. Ik merkte dat het Restauratiefonds met een ander oog naar zon restauratie kijkt. Ze schrikken niet van alles ivat je tegenkomt. Met een Totaal financiering hebben we uit eindelijk alle stukjes van de puzzel op hun plaats gelegd. Achteraf gezien had ik al veel eerder bij het Restauratiefonds moeten zijn, dat had een hoop kopzorgen gescheeld. J Een monument-eigenaar Voor meer Stichting Nationaal Restauratiefonds Postbus 15 3870 DA Hoevelaken Telefoon (033) 25 39 439 Fax (033) 25 39 598 Internet www.restauratiefonds.nl www.monumenten.nl E-mail info@restauratiefonds.nl --- Welke gevolgen heeft aanwijzing van een pand als rijksmonument: wat mag beslist niet, wat moet juist wel, en waarom? Hoe pak ik restauratie aan? Waar is subsidie te halen en op welke voorwaarden? Waar vind ik een restauratie-architect of -aannemer? De persoonlijke stappenplannen van monumenten.nl helpen u hierbij! Monumenten.nl is kortom de nieuwe wegwijzer in monumentenland en geeft deskundig antwoord op uw vragen. Bundeling van de expertise en service van dé drie grote monumentenorganisaties - het Nationaal Restauratiefonds, de Rijksdienst voor de Monumentenzorg en het Nationaal Contact Monumenten - betekent heel veel relevante informatie op één internetadres, www.monumenten.nl. Een initiatief van: nationaalrestauratiefonds N/M Dé plek waar eigenaren en beheerders van een monument informatie vinden over restauratie, onderhoud en nog veel meer!

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 2003 | | pagina 3