Senior projectmedewerker v/m VROM wn i v ïw.r.riM ■xr.jinmmw wizii;MmuLizuta4!kMïtz!i3t;iÊtü&&m Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer Rijksgebouwendienst Directie Ontwerp Techniek De Rijksgebouwendienst (RGD) is het facilitair huisvestingsbedrijf van de rijksoverheid en fungeert op dit gebied ook als planbureau. De RGD adviseert de ministerraad en de departe menten en zorgt voor de huisvesting van vrijwel alle rijksoverheidsinstanties van ons land. Onder 'zorgen voor de rijkshuisvesting' valt een veelheid van activiteiten. Van projectontwikke ling, koop en verkoop tot (advies bij) nieuw-, aan- en verbouw. De diversiteit van de taken wordt versterkt door de grote verscheidenheid aan objecten onder beheer van de Rijks gebouwendienst. De nieuwe directie Ontwerp Techniek ontwik kelt, als 'architecten- en ingenieursbureau' van de Rijksgebouwendienst, technische huisves tingsexpertise en draagt deze uit voor toepas sing in alle taakgebieden. In dit technische hart van de RGD leveren architecten, bouwtechnici, constructeurs, bouwfysici en installatietechnici een creatieve bijdrage aan pilot- en voorbeeld projecten van de RGD in de Nederlandse huis- vestings- en bouwmarkt. Dat dit op een brede en kwalitatief hoogwaardige manier gebeurt, spreekt vanzelf. De directie O T heeft plaats voor een senior projectmedewerker voor de afdeling Architec tuur en Restauratietechniek. Als rechterhand van de architect bereidt u hoogwaardige onder- houds- en beheersprojecten voor, waarin ver schillende disciplines kunnen participeren, en bent u mede verantwoordelijk voor de uitvoe ring en begeleiding van deze restauratieprojec ten. Voorts bent u verantwoordelijk voor de coördinatie van de inbreng van adviseurs, voor de kwaliteit van ramingen en bouwkosten begrotingen en geeft u leiding aan het uitvoe ringsproces. De voorbereiding van de (onder- houds)jaarplanning en de verantwoording voor de bouwtechnische inventarisatie behoren eveneens tot uw taak. U neemt zelfstandig deel aan kennisontwikkelingsprojecten en u voert deeltaken uit van intern beheer, waaronder het verzorgen van planningen, documentatie en financiën. Voor deze functie is uitgebreide kennis op mini maal HBO-niveau en ervaring op het vakgebied (met name dat van restauratie) van cruciaal belang. U heeft ook advieservaring en kunt uit stekend functioneren in teamverband. Kennis van kostencalculatiebestekmethoden, zoals IBIS/Calque en Stabu is gewenst. In ieder geval bent u zeer creatief en beschikt u over een flexi bele werkinstelling. Salaris: Het bruto maandsalaris bedraagt maxi maal 6.592,-, exclusief vakantiegeld en inte rimregeling ziektekosten. Standplaats: Den Haag. Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met het hoofd van de afdeling, de heer ir. J.D. Mol, (070) 356 73 34, of de personeelsadviseur, mevrouw Y. Wacht, (070) 356 72 76. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, graag binnen 14 dagen en onder vermelding van vacature nummer R11-719, zenden aan de Rijksge bouwendienst, directie O T, Postbus 20952, 2500 EZ Den Haag. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I II i I I Bij het ministerie van VROM werken rond de 8000 mede werkers die direct of indirect betrokken zijn bij de bewoonbaarheid en leefbaarheid van ons land. Vooral het Directoraat-Generaal van de Volkshuisvesting, dat van Milieubeheer en de Rijksplanologische Dienst zijn op deze terreinen actief. De Rijksgebouwendienst is verant woordelijk voor de huisvesting van de Rijksoverheid, ter wijl het Kadaster de vastgoedinformatie in ons land beheert. Deze vijf diensten van VROM worden op beleidsniveau ondersteund door een aantal centrale directies. VROM is een overheidsbedrijf met een uitge sproken zakelijke bedrijfsvoering. De beleidsonderdelen beschikken over een grote mate van zelfstandigheid, waarbij sturing plaatsvindt vanuit de Centrale Sector.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1992 | | pagina 43