NET WAT U ZOCHT AGATHÜS Financieel valt er heel wat te regelen. Hoe pakje zo iets nut beste aan? - van terra cotta tot porselein - geglazuurd en ongeglazuurd - groot en klein Loop even binnen bij de Amro Bank. Om advies. Daar zijn hetplaats- genoten voor. U bent welkom met kleine vragen en grote problemen. Helpen doen we graag. Probeer 't eens. Vragen staat vrijook bij de Amro Bank. Amro Bank. De bank waar je wat aan hebt. Restauratie en vervanging van alle keramische materialen Tichelaars Koninklijke vJakkiw Makkumer Aardewerk- en 1 J tegelfabriek B.V. Meer dan drie eeuwen makers van wand- en vloertegels Postbus 11 - 8754 ZN MAKKUM Telefoon 05158-1341 Fax 05158-2555. Telex 46424 tkm Verdunningen en Oliën Lijnolieverven glans en zijdeglans o.a. de klassieke kleuren: Zaansgroen, Grach tengroen, Ossenbloedrood en Bentheimerwit. Amsterdamse Muurolie, Papaveroliemuurverf, Lijnoliemuurverf. Pigmentpoeders o.a.: Ombers, Sienna's, Okers, Dodekoppen, Berlijnsblauw. Pigmentpasta's in tube of blik o.a.: Zink- en Titaanwit gemalen in Lijnolie of Papa verolie, Krablak. o.a.: Gomterpentijn, diverse soorten Lijnolie, Papaverolie, Venetiaanse Terpentijn, Stockholmerteer. Grondstoffen o.a.: Bijen was, Carnaubawas, Candelil- lawas, Schellak, Arabische Gom, Copalhars, Dammar- hars, Beenderlijm, Colo- phonium. Onderhoudsmiddelen: Boenwas, Vloeibare was en Meubelolie. Dekoratie-artikelen o.a.: Mixtion, Bladgoud, Brons poeders. Gereedschappen o.a.: diver se soorten penselen, Das kwasten, Klopkwasten, Chi- quiteerkwasten, Spalters, Getande Spalters, Slecht- kwasten, Slepers, Blezen- trekkers, Goudstoffers, Goudopleggers, Staalkam- men. DEUGDELIJKE VERFPRODUKTEN Mercuriusweg 2, Zutphen 05750-17643 83 A 07

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1988 | | pagina 42