Gebruikt U ook al knoflook...? Phytogran, een natuur-ontdekking voor slaapproblemen. NEEN? Toch gebruikt in Nederland al bijna 1 op de 10 mensen boven de 40 jaar knoflook, omdat hij of zij zien er beter, fitter en vitaler bij voelt. Dit is ook niet zo ver wonderlijk, als u zou weten wat knoflook allemaal voor het li chaam doet. Kwai knoflook helpt het cho lesterolgehalte te verlagen Daarnaast is knoflook ook aan te raden bij: o vermoeidheid o geheugenzwakte o vergeetachtigheid o koude handen en voeten o gevoelige kuitspieren Als u na dit gelezen te hebben nog steeds "nee" zegt tegen knoflook bent u waarschijnlijk kerngezond, denkt dit ook voor altijd te kunnen blijven of u vindt de knoflookgeur vervelend. Wel nu: Kwai knoflook dragees zijn hoog geconcentreerde reukloze dragees. Zij zullen er zeker toe bijdragen, aat u nog langer ge lees veri ijft. Zeg dus i der bij "ja" JA! U bent een van de velen, die de unieke werking van knoflook weet te waarderen en zich ster ker en vitaler voelt door het ge bruik ervan. Toch zijn er grote verschillen tussen alle knoflook- preparaten. Het beste blijft natuurlijk de verse knoflook, maar de geur is niet prettig. De meest'e knoflookpreparaten zijn vrijwel reukloos, maar de hoev eelheid knoflook in elk merk pil wisselt en de prijzen verschillen behoorlijk. Zuivere knoflook Het hoogste zuivere gehalte wordt verkregen door concen tratie van knoflook in dragee- of tabletvorm. Een extract met olie van knoflook, de zgn. knoflook- olie of knoflookmaceraat, bevat ten vaak slechts 20% knoflook per capsule van de aangegeven hoeveelheid. Het restant (80%) is de olie. De hoeveelheid knoflook Er zijn knoflookpreparaten van maar 5 mg knoflook per pil. Kwai knoflook bevat 100 mg zuivere knoflook per dragee. De hoeveelheid knoflook voor het beste resultaat is 600 mg per dag, dus 3 maal daags 2 Kwai dragees. De goedkoopste i en het ge- c heeft aange toond, dat de Kwai dragees, een van de goedkoopste knoflook preparaten is. Om de werking van Kwai verder te verbeteren wordt aan de knof look nog eens Rutine, Crataegus en Viscum album toegevoegd. De werking van Kwai heeft al vele gebruikers doen verbazen, want vaak al kort na het begin van innemen ondervindt u ver betering. U voelt zich beter, vi taler en energievol. Al met al een knoflook dragee waartegen u ook "ja"zou moeten zeggen. (Tenminste als u ze als zovelen al niet ontdekt heeft!.) Kwai knoflookdragees zijn receptvrij verkrijgbaar in ver pakkingen van: 100 dragees a f 10,65, 200 a f19,75 en 560 a f47,50. Gezondheidsnieuws Slaap opnieuw ontdekt met Phytogran De natuur helpt ons slapen. Phytogran voor een uit geslapen gevoel. Kleine dragees, dus heel gemakkelijk in te nemen. 3x daags 1 a 2 dragees voor de maaltijd. Een produkt van Indros Almere, tel 03240/20280. Suikervrij. tfeaiaiwwrtou 200 Dkiöh Wie last heeft van problemen bij het inslapen of onrustig slaapt, staat zeker niet alleen. Een op de zes mensen heeft slaapmoeilijk- heden. Slaapproblemen bestaan echter niet alleen uit slecht slapen. Slaapproblemen uiten zich ook in prikkelbaarheid, ochtendhumeur, oververmoeid heid en stress. Daarom verdient het slaapprobleem onze aan dacht. De wereld van de geneeskrach tige planten en kruiden is een bijna onuitputtelijke apotheek, die ook vandaag de dag niets van haar waarde heeft verloren. Zo ontdekte het ontwikkelingsteam van Dr. Grandel de uitgesproken goede werking van St. Janskruid en Hop, gecombineerd in een dosering van 100 mg elk: de Phytogran dragees. De ontspannende werking van Phytogran dragees bevorderen de natuurlijke slaap en doen de geestelijke spanning en druk afnemen, die vaak de aanleiding zijn van het slechte slapen. Phytogran is een zuiver plant aardig slaapmiddel dat de rust gevende stoffen uit St. Janskruid en Hop in een werkzame do sering samenvoegt. Deze combi natie maakt het mogelijk Phytogran gedurende lange tijd als kuur in te nemen, zonder enige bijwerking of het gevaar van beïnvloeding van het reactie vermogen. Phytogran zorgt dat uw lichaam langzamerhand zijn natuurlijke balans hervindt, die onontbeer lijk is voor een verkwikkende nachtrust. Het zorgt dus niet bij inname direkt de eerste keervoor slaap. Maar geleidelijk aan ver hoogt Phytogran de draagkracht van uw zenuwgestel. Problemen en stress situaties kunt u weer beter de baas. De grauwsluier van alledag wordt lichter en u voelt zich minder depressief. Al deze factoren zorgen ervoor dat men zich, met Dr. Grandel Phytogan dragees, van top tot teen weer fitter, gezonder, ont- spannen en uitgeslapen voelt. Een produkt van Indros-Almere, Postbus 1001, tel. 03240-20280. Phytogran van Dr. Grandel is verkrijgbaar bij apotheek, dro gisterij of reformzaak in verpak kingen van 30 en 100 dragees.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1988 | | pagina 11