Kwai helpt het cholesterolgehalte te verlagen i WAAR KNOFLOOK GOED VOOR IS? WELVAARTSZIEKTE NUMMER 1 In veel rubrieken en onderzoeken wordt gewezen op de risico's van onze 'welvaartsziekte nummer 1' een te hoog cholesterolgehalte. Met name een te hoog cholesterolgehalte kan de zuurstof- en voe dingsvoorziening van de cellen verminderen. Hierdoor kunnen di verse klachten ontstaan, die gemakshalve worden betiteld als ouder- domsklachten. Deze welvaartsziekte ontstaat met name door onze huidige voedingsgewoontes (vaak te vet eten) en ons jachtige leven. NATUURRECEPT TEGEN OUDERDOMSKLACHTEN Al sedert eeuwen is bekend dat knoflook heilzaam werkt. Re cente onderzoeken laten zien dat knoflook het cholesterol gehalte kan helpen verlagen. Deze gegevens hebben het ontwikkelihgsteam van Lichtwer Pharma ertoe aangezet om knoflook volgens een nieuw procédé te ontwikkelen; De Kwai knoflookdragees. Door het gebruik van een uit stekende kwaliteit Chinese knoflook en de toevoeging van de natuurlijke stoffen Rutine, Crataegus en Viscum Album waren de resultaten opmer kelijk. Kwai knoflookdragees bleken door hun samenstelling en ster ke concentratie zeer goed te helpen om het cholesterol gehalte te verlagen. Vele enthousiaste reacties be reiken ons keer op keer van tevreden gebruikers. Inderdaad merkt men verbetering, voelt men zich fitter en vitaler, bij het gebruik van Kwai. Soms treedt de verbetering al op na enkele dagen. Bij anderen duurt het soms een maand. Maar uitein- delijk blijkt het merendeel se rieus baat bij Kwai te hebben. Hieruit is het succes van Kwai in Duitsland te verklaren. Kwai is daar de meest geslikte knof- lookpil. Daar komt nog bij dat Kwai uniek is in samenstelling en sterkte, betaalbaar is en reukloos. De kleine dragees maken het innemen extra mak kelijk. Kwai knoflook helpt niet alleen het cholesterolgehalte te verla gen bij welvaartsziekte nummer 1. Met Kwai kunnen ook klachten als concentratie-zwak te, vergeetachtigheid, overver moeidheid en vroegtijdige ouderdomsklachten worden te gen gegaan. Kwai geeft meer vitaliteit en prestatievermogen en is daar om zeker voor iedereen boven de 40 aan te raden. Kwai is een natuurmiddel met een juiste dosering voor een goede wer king. Kwai is zonder recept ver krijgbaar bij apotheek, dro gisterij en reformzaak, in ver pakkingen van 100 dragees a 9,95 en 200 dragees a 19,75. Kwai knoflookdragees, in handige doordrukstrips zijn klein van formaat en daardoor gemakkelijk odul in te nemen. Suikervrij. Een produkt van Indros Almere

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1987 | | pagina 32