Te Koop: °m LEILINDEN BUREN (Betuwe) 1 steensanering, monument - en gevelreiniging met Monumentique pasta's en steenversterkers GROENEKAN I Woonhuis bedrijfs- of atelier ruimte, beide 6 jaar geleden geheel, gerestaureerd. Leverbaar zijn nevenstaande typen: Antwoordnr. 135 03461 - 2401 EURO BUSINESS CENTER UW INSTANT-KANTOOR IN AMSTERDAM Waar gaat het om... Reinigen van gevelvlakken, ornamenten en sculpturen vervaardigd uit broze en poreuze steensoorten zonder dat de door de beeldhouwer aan gebrachte nuances beschadigd worden of verloren gaan. Dit in tegen stelling tot stralen, beitelen of agressieve chemi-technische methoden. Monumentique pasta's reinigen effectief op een zowel voor ondergrond als milieu, onschadelijke wijze, zonder residu achter te laten. Naast grondige reiniging is preservering en versteviging van het steen materiaal vaak noodzakelijk. Hierbij is een door-en-door absorbtie vereist als garantie tegen vocht- en vorstschade. De Monumentique-SI-esters bieden u deze zekerheid! Uiteraard omvat ons MONUMENTIQUE-systeem meerdere facetten en mogelijkheden, zodat wij uitgebreide dokumentatie graag aan u ter beschikking stellen; bel: 020 - 848585 gevelreiniging Den Brielstraat 8-10 1055 RV Amsterdam Telefoon: 020 - 848585 Telex: 16723 In het hartje van het historische stadje Omschr. Woonhuis: Hal met oude plavuizen. Royale woonkamer met open haard en par ketvloer. Royale eetkeuken v.v. keukenblok met af wasmachine, keramische kookplaat, hete lucht oven, koelkast-vriezer. 3 slaapkamers, blauw/wit betegelde badka mer met ligbad, douche en vaste wastafel. 1 werk of hobbyruimte. Zolder met mogelijk heid voor 2 slaapkamers. Onder de keuken nog een ruime kelder. Omschr. Bedrijfsruimte: Geheel gerestaureerde oude bedrijfsruimte met aan de voorkant grote brede deuren met aan iedere kant een raam v.v. gas- elektra-water en toilet. Totale vloeropp. be neden 80 m2. Daarboven een goede zolder. Uitstekend geschikt voor galerie, atelier, studioruimte, of bedrijfsruimte. Ligt met voorzijde aan straat. Eventueel is het woonhuis ook apart te koop. Tussen het woonhuis en de bedrijfsruimte is een tuin omgeven door zeer oude muren. Bedrijfsruimte ook door tuin bereikbaar. Een uniek geheel! Belt u ons voor nadere inlichtingen 03447-1970. 45* T-vormig Representatief zakenadres Volledig ingerichte privé kantoren Vergaderruimten met alle faciliteiten Meertalige receptionistes en secreta resses Telex, telefoon, Viditel, facsimile services. Keizersgracht 62,1015 CS Amsterdam. Tel. (020) 265749/225177. Telex 16183 euroc nl. lichte gedeelte behandeld met Monumentique pasta. het aanbrengen van de Monumentique- Sl-ester.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1985 | | pagina 6