Restauratie Vademecum Alle belangrijke informatie Vakinformatie over onder meer: Losbladig, dus actueel Restauratievademecum Restauratievademecum: De samenwerking tussen de Rijksdienst voor de Monumentenzorg en de Staatsuitgeverij heeft geresulteerd in de uitgave van het y' voor wie zich bezighoudt met of interesseert voor restauratie in de ruimste zin van het woord wordt nu gebundeld in een losbladige uitgave, waarvan de eeste aflevering zojuist verschenen is. houtconservering, vochtwering, muur schilderingen, straatmeubilair, gebrand schilderd glas, natuursteen, baksteen metselwerk, ijzerwaren, dakleien, het effect van luchtverontreiniging op bouwwerken. Alle recente ontwikkelingen en de nieuwste technische gegevens kunnen worden opgenomen. Voor zowel ambachtslieden, architecten, bouwkundigen en voor iedereen die in particuliere of overheidssfeer, uitvoerend of controlerend, een taak heeft, biedt het Restauratievademecum alle essentiële informatie. Ook voor bouw kundigen, bouw- en kunsthistorici een waardevol bezit. Samenstelling en redactie: Rijksdienst voor de Monumentenzorg Formaat: A4 (29,7 X 21 cm) Verschijnt: 4X per jaar Omvang ie aflevering: circa 180 pagina's Omvang 2e en je aflevering: circa 210 pagina's Vanaf ig86 4 afleveringen per jaar: gemiddelde omvang 150 pagina's Driemaal perjaar toezending van een Restauratie- vademecumbij drage: publikaties die zich niet voor uitgave in boek vorm lenen (rapporten, congressyllabi) Omvang per jaar totaal: circa 700 pagina's Prijs: f45,00 voor de eerste aflevering, waarbij ringband, titelblad en tabbladen gratis. Voorts f0,37 per bedrukte pagina, d.w.z. circa f 200,- per jaar. Prijs van de volgende ringbanden: f 12,50 per exemplaar een unieke verzameling kennis, geïllustreerd met vele foto's en tekeningen in zwart-wit en kleur. Intekenen kunt u via het kaartje in dit nummer. f\A/ï Staatsuitgeverij IT1 ÓElÖtfCHE TiMMLKMAN t&RaUB

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1985 | | pagina 47