PROVINCIE ZUID-HOLLAND De Friese Klokkerij bureauhoofd De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: Griffie, Waterstaat en Planologische Dienst. Het personeelsbestand bedraagt circa 1900 medewerkers. De Water staat telt zes afdelingen, w.o. de afdeling Milieu, Landschap en Rekreatie. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met vermelding van het vakaturenummer te zenden aan het hoofd afdeling Personeel en Organisatie, Koningskade 1 2596 AA 's-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het bureau Molens en Monumenten van de onderafdeling Landschap en Natuurbescherming van de afdeling Milieu, Landschap en Rekreatie van de Provinciale Waterstaat een (m/v) (vak.nr. 82030) Het bureau bestaat uit eén bureauhoofd en twee medewerkers en is belast met de technische advisering inzake molens en monumenten. Tot de taak van het bureau behoort: 1het leveren van bijdragen aan de instandhouding van de in Zuid-Holland aanwezi ge polder- en industriemolens, dat wil zeggen: - het beheer van de bij de provincie en enige stichtingen in eigendom zijnde molens; - het opzetten van restauratieplannen voor molens e.d., inklusief het maken van bestekken en het houden van toezicht op de uitvoering; - advisering over subsidie- en premie-aanvragen ten behoeve van molens van derden; 2. het verstrekken van adviezen bij: - de behandeling van aanvragen ex de Monumentenwet; - aanvragen voor subsidies bij monumentenrestauraties; 3. het mede-adviseren op het gebied van archeologie. Het bureauhoofd zal tot taak hebben: - het geven van leiding aan het bureau; - het onderhouden van kontakten met rijksorganen, gemeenten, waterschappen en diverse instellingen; - het deelnemen aan werkzaamheden van diverse kommissies op het gebied van molens, monumenten en archeologie; - het ontwerpen van een informatiesysteem over toekomstige provinciale openbare werken die mogelijk een bedreiging vormen voor monumenten en archeologische vondsten. Gevraagd wordt: - beleidsgevoeligheid; - ervaring in het geven van leiding en bereidheid tot het delegeren van taken; - grondige kennis van molenbouwkunde; - kennis en praktisch inzicht op het terrein van bouwkunde en architektuur, verkre gen door studie op H.B.O.-niveau. Daarnaast strekt tot aanbeveling: - praktijkervaring bij aannemer of architekt die gespecialiseerd is in restauratie van molens en/of andere monumenten; - belangstelling voor kuituurhistorie en archeologie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 5.644,- bruto per maand. Bij verdere doorgroei in de funktie is t.z.t. een salaris van f 6.133,- bruto per maand bereikbaar. Bij de selektie is een adviesraad betrokken. Voorts maakt een psychologisch onder zoek deel uit van de procedure. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van boven genoemde afdeling, tel. 070-264111 tst. 2983 of tst. 2889. rtjare klo/r HERMAN BOSSINK Postbus 306 7440 AH Nijverdal Tel. 05486-16724 Beveiliging van staart-, stoel- en staande klokken v.a. f. 150,- tot f. 375,- H.H.B. kode registratie-systeem met eigendomscertifi caat f. 50,-. Prijzen excl. B.T.W. Vraag de gratis informatiefolder aan. Met goedkeuring van het Ministerie van Jus titie, afdeling voorkoming Misdrijven en is bekend bij alle politiekorpsen in Nederland. Tevens gespecialiseerd in restauratie en re paratie van antieke klokken. ZIE OOK GOUDEN GIDSEN 1982 ONDER KLOKRESTAURATIE

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1982 | | pagina 8