BOUWBEDRIJF VISSCHER BV Je realiseert je pas wat iets voor je betekent... MÊÊSÊÈlÊÊËi als het er niet meer is I vier... vijf... Wij, Nederlanders, wij zijn geen stil- zitters. We werken aan onze economie- We bouwen aan onze toekomst. En we breken af wat de vooruitgang in de weg staat. Goed zo. Die oude lantaarn geeft trouwens toch te weinig licht. Dat bruggetje kan neert niet meer. En die bomen nemen de zon weg. Dus wie zai er om treuren als al die dingen langzaam maar zeker verdwijnen? Wie er later om zullen treuren, zijn onze kinderen. Omdat wij, in onze voort varendheid, te veel van die, niet z< geen auto meer dragen. Die molen funktio- efficiente maar wel lieve, oude dingen hebben kapot gemaakt. Omdat te veel moois wèg is. Definitief weg. Soms realiseer je je met spijt wat iets voor je betekende, als het er niet meer is. Laten we zorgen dat het zo ver niet komt. Laten we zuinig zijn op onze monumenten (ook de kleine). En als het eens onvermijdelijk lijkt iets waardevols te slopen, laten we dan eerst goed nadenken. En nadenken. En nadenken. Opdat wij straks aan onze kinderen kunnen laten zien, hoeveel moois wij hebben bewaard. Naast het vele ni dat wij hebben gemaakt. ng met de Stichting Idee). Reclame SIRE. Eerst tot tien tellen voor we gaanslopen. EN TIJDENS DE RESTAURATIE VOOR Jhr. de Jongestraat 13, Hoogeveen Restauratiewerken Restauratie Arsenaal Coevorden tel. 05280 - 62615 - 63767 Nieuwbouw Architectuur: Prov. Museum van Verbouw en onderhoud Drenthe

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1980 | | pagina 8