1 Restauratiewerken Van der Sluijs en Van Dijk B.V Levende Stenen antieke modellen buiten verlichting praktische cursus over oude BE Nederlandse bouwkunst voor leek én vakman Informatiebon Hardinxveld-Giessendam Tel.: 01846 - 2579 Panden Hofstraat te Dordrecht Architect: Jan Wat raad Brielle. kleurenfolder op aanvraag Parallelweg 20, Egmond aan Zee tel. 02206-2827 lantaarns model Ritter met roodkoperen kap oud hollandse modellen gietijzeren lantaarn palen ronde kunststofglazen gietijzeren muur arm. Samengesteld door de Stichting Nederlandse Bouwkunst. Voor geïnteresseerden in monumenten en (oude) Nederlandse bouwkunst maar óók voor hen die beroepshalve met bouwkunst te maken hebben zoals architecten, restaurateurs enz. De cursus bestaat uit ca. 48 fraai geïllustreerde lessen, een kwartaalblad, stads- en plattelandsexcursies en dialezingen. Aan het eind van de cursus heeft u een uniek naslagwerk in twee verzamelbanden. Persoonlijke begeleiding door bevoegde docenten gedurende de gehele studie, die gemiddeld 12 maanden duurt. U bepaalt echter uw eigen studietempo. Meer weten? Vul de bon in, knip 'm uit en stuur 'm naar-. Leidse Onderwijsinstellingen, Antwoordnummer 1, 2300 VB Leiden (postzegel is niet nodig) of bel 071 - 89 92 55 (ook 's avonds en in het weekend) j leidse I onderwijs I instellingen o LO in Stuur mij zonder enige verplichting de studiegids over de cursus postcode/woonplaats I door F numster Van onderwijs |1 j818|0|aI en wetenschappen, dhr./mw. straat deze bon in ongefrankeerde envelop zenden aan: bjj beschikking van 5 maart 1975, kenmerk Leidse Onderwijsinstellingen, antwoordnummer 1,2300 VB Leiden I bvq/sfo 129 Vl?

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1980 | | pagina 7