Beleidsmedewerk(st)er Voor deze functie geldt: Salaris: Vac.nr. PV 36-09/1646 Voor de Gemeentesecretarie t.b.v. het Bureau Monumentenzorg van de af deling Openbare Werken, Verkeer en Vervoer. Het Bureau Monumentenzorg houdt zich vnl. be zig met het adviseren van het gemeentebestuur omtrent het te voeren monumentenbeleid alsme de met het begeleiden van de uitvoering van de genomen besluiten. Een belangrijk deel van de werkzaamheden hangt samen met de voorberei ding en de begeleiding van een restauratie- stroom van een groot aantal monumenten en het daarbij behorende overleg met eigenaren en ar chitecten. Taak: De aan te stellen medewerk(st)er zal worden be last met het samen met de staf van het bureau - begeleiden van de restauratiestroom; - verzorging van de bijbehorende corresponden tie; - geven van voorlichting voor subsidie- en res tauratiemogelijkheden; - organiseren van voorlichtingsbijeenkomsten van eigenaren en architecten; - het ontwerpen van beleidsnota's, brieven en raadsvoorstellen. Vereisten: - tenminste opleiding op het niveau van H.B.O. of daarmede vergelijkbaar; - ervaring in een overheidsbetrekking; - aantoonbare interesse voor architectuur-historie en restauratietechniek; - goede contactuele eigenschappen; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid; - accuratesse en inventiviteit. Maximaal f 4.532,-- per maand. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van het Bureau Monumentenzorg, de heer Drs. H.P.R. Rosenberg of de heer PR. van der Vliet, telefoon 070 - 62 41 21 toestel 2755 resp. 2761. Sollicitaties inzenden vóór 12 oktober 1980. - vakantietoelage 8% - welvaartsvaste pensioenvoorziening - gunstige regelingen met betrekking tot verlof, studiefaciliteiten, studie-, ziekte- en verplaatsings kosten als mede kosten woon-werkvervoer - de salarissen zijn afhankelijk van opleiding, leef tijd en ervaring en exclusief de toeslag van max. f 26,-- per maand per 1 juli 1980. -zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten kunnen solliciteren; het Gemeentelijk beleid is gericht op gelijkè kansen voor vrouwen en man nen. Voor deze functie wordt van gegadigden be reidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt - zo mogelijk direct na afloop - door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kan didaat. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief) te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoorziening, Burgemeester de Monchyplein 10, 2585 BD 's-Gravenhage. Informaties over andere functies bij de Gemeente 's-Gravenhage kunnen worden ingewonnen bij het Gemeentelijk bureau voor personeelsvoorziening Burgemeester de Monchyplein 10 2585 BD 's-Gravenhage Tel.: 070-624121toestel 2776 en 2777. Geopend: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 15.00 uur, maandag- en dinsdagavond van 18.30 tot 20.30 uur. ft

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1980 | | pagina 7