"De molens van Zuid-Holland" Speciale intekenprijs Hoe bestellen? De tweehonderd en dertien molens van Zuid-Holland bij elkaar in één boek... Half september 1980 verschijnt dit boek een compleet overzicht van alle 213 molens van Zuid-Holland albumformaat (22 x 31), 250 pagina's, gebonden in linnen band 360 kleurenfoto's unieke tekeningen en kaarten tal van interessante artikelen samenvatting in het Engels Dit molenboek is een uitgave van het provinciaal bestuur van Zuid-Holland. In een geheel nieuwe opzet, met tal van artikelen. Een greep uit de inhoud: molentypen geschiedenis van de poldermolen de molens van Kinderdijk de molen in de reclame molentaal de zorg van de provincie voor het behoud van molens wonen op een molen. Verder uitgebreide technische en historische gegevens van alle molens, situatiekaartje per molen en een kaart, waarop alle molens precies staan aangegeven. Kortom, een schitterend geïllustreerd boekwerk, vol wetenswaardigheden over molens en een complete documentatie van het rijke Zuidhollandse molenbezit Het boek verschijnt in een beperkte oplaag. U kunt zich verzekeren van een exemplaar door nu in te tekenen. De speciale prijs bij voorintekening bedraagt 42,- (excl. 6,- verzendkosten). Indien u vóór 15 september 1980 48,- overmaakt op postgiro no. 120234 t.n.v. chef 5e afd. prov. griffie van Zuid-Holland, Koningskade 1, Den Haag met vermelding "De molens van Zuid-Holland" dan krijgt u het boek in de tweede helft van september toegezonden. Né 15 september 1980 kost het boek 54,- 48,- plus verzendkosten). U kunt het boek n 15 september 1980 ook tegen contante betaling afhalen bij het Provinciehuis, Koningskade 1Den Haag (melden bij receptie); u spaart dan uiteraard de verzendkosten uit.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1980 | | pagina 42