1 RESI4URU1E ANTIEK GOUDERAK BK telefoon 018^7-3878 bP gouderak 'HET OUDE AMBACHT IN VERTROUWDE HANDEN' E.W. de Keijzer, restauratie Arch. D. Verheus,Prof. Ir. C.Wegener Sleeswijk gespecialiseerd in restauratie van antiek meubilair etc. v.h. e. w. de keijzer restauratie Kasteel Drakenstein Ameide- kerk Ameide - raadhuis Amsterdam - Nieuwe Kerk Amsterdam - Portugese Synagoge Amsterdam - pand Noordermarkf Amsterdam - juwelier Simons As peren Barneveld Beekbergen Beneden-leeuwen Benschop Bergambacht Boven-leeuwen Capelle a/d IJssel Diepenheim Dreumel Driebergen - raadzaal Ede Ermelo Geldermalsen Giessenburg Goes - raadhuis Gouda-Agnietenkapel Gouda - St. Janskerk Gouda - Weeshuis Gouda - rest "De zes Sterren" Goudriaan Groot-ammers Den Haag - Bank van Lanschot Den Haag - Engelse Ambassade Den Haag - Jacobskerk Haastrecht - kerk Haastrecht - raadhuis Hagestein Harderwijk Heukelum Hillegersberg- Hillegondakerk Hoornaar Katwijk a/d Rijn Leerdam - kerk Leerdam - Vrouwenhofje Leiderdorp Lexmond De Lier Loosduinen - Abdijkerk Lopik Lopikerkapel Maarssen Medemblik - trapportaal Moerkapelle Molenaarsgraaf Moordrecht Mijnsheerenland Naarden - St. Vituskerk Kasteel Nederhorst den Berg Nieuwland Nieuwpooü Noordeloos Noordwijk-binnen Ophemert Oud-alblas Ouderkerk a/d IJssel Oudewater - kerk Oudewater - raadhuis Oudewater - heksenwaag Oud-reeuwijk Piershil Polsbroek Poortugaal Rijnsaterwoude Schoonhoven - raadhuis Tienhoven a/d Lek Utrecht - Catharijneconvent Utrecht - Jacobikerk Utrecht - Nicolaikerk Vianen Vlaardingen Westervoort Westmaas Wijk bij Duurstede Zevenhuizen Zierikzee - kerk Zierikzee - trouwzaal Zoeterwoude Zwammerdam amstenl

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1980 | | pagina 2