v GERESTAUREERD MONUMENT na gemeente hcicirlcm watrD fcamfDpsK) hoofd van de afdeling monumentenzorg I' MAKELAARSKANTOOR AMSTERDAM ROKIN 120 HOFLEVERANCIER Bij het bedrijf voor openbare werken, wordt, wegens pensionering van de huidige funktionaris per eind 1978, zo spoedig mogelijk gevraagd een vakaturenr. 113674/229/HS Taak: - het leiding geven aan de afdeling monumentenzorg (15 personen); - het begeleiden van werkzaamheden en het verlenen van bijstand in het kader van te restaureren bouwwerken, zowel partikuliere als gemeentelijke; - het beoordelen van architektonische, bouwkundige en stedebouwkundige aspekten t.a.v. het beschermd stadsgezicht; - het uitbrengen van adviezen, zowel mondeling als schriftelijk, aan het gemeentebestuur, andere overheidslichamen en partikulieren; - het uitdragen van het belang van de monumenten zowel als zelfstandig objekt, als in het kader van het stedelijk beeld; - het stimulerend werkzaam zijn; - het ambtshalve zitting nemen in de schoonheidscommissie en de commissie oudheidkundig bodemonderzoek. Eisen: - het afdelingshoofd moet een gekwalificeerd architekt zijn met een ruime ervaring op het gebied van het restaureren van bouwwerken; - inzicht hebben in het belang van het beschermd stadsgezicht; - ervaring in leidinggeven aan een groep medewerkers van verschillende disciplines; - goede kontaktuele eigenschappen; - goede schriftelijke- en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - een enthousiast en dynamisch medewerker, die met zelfstandigheid en doorzettingsvermogen werkzaam zal zijn; - leeftijd bij voorkeur tussen 40 en 50 jaar. Afhankelijk van ervaring en opleiding zal benoeming maximaal plaatsvinden in de rang van hoofdarchitekt (maximum salaris 5.828,-). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Een inspraakcommissie uit het bedrijf zal bij de selektie van de kandidaten een advies aan de direktie uitbrengen. Inlichtingen over deze funktie enz. zijn te verkrijgen bij het huidige hoofd van de afdeling monumentenzorg, de heer P. Jongens, telefonisch bereikbaar onder nr. 023 - 31 91 50, toestel 148. In de HERENSTRAAT te VOORBURG bieden wij een uniek, onder architectuur te koop aan. De woonkamer met oude plavuizen en monumentale open schouw is plm. 50 m2.Aangrenzend een in stijl gebouwde keuken, open verbinding met het keldertje hetwelk is gemaakt tot een leuke bar en naar de opka mer met uitzicht op de 18 meter diepe achtertuin (ZW). De 1e etage biedt twee royale slaapkamers, toilet, bad kamer en stookruimte. De 2e etage: 1 grote kamer. Garage voor 4 auto's, sfeervol pand met comfort van deze tijd. Vraagprijs f 690.000,- k.k. Inlichtingen en bezichtigingen: tel. 070-864320/863370 Na kantoortijd 070-867715/870102 De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag. De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A. Noord-Holland. Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek vande brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer. binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem (tenzij anders vermeld).

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1978 | | pagina 9