lil 15; y bAbRAkeN f Levende stenen MN STOUTS ANTIQUARIAAT BV. Is antiek uw vertrouwen waard...? Kunst: en ANriek Regelmatig veilingen van schilderijen - grafiek - antiek - Aziatische kunst - munten en penningen boeken - topografische prenten en tekeningen. PRINSENGRACHT 15 'S-GRAVENHAGE TEL. 070-463683 I-deurs Kast met lade. Eikehout Westfaleu, Duitsland. 19e eeuw afin.: hoog 200 cm. breed 157 cm, diep 55 cm. Als dat zo is /.uit U er weinig moeite mee hebben om voor schoonheid, belegging of eigen gebruik een kunstvoorwerp uit het verre verleden aan te schaffen. Antiek van verschillende aard: kasten, koper, tin, klokken, porcelein of meubelen. In vele varianten te /.ien in on/.e sfeervolle boerderij, waar U in een passende omgeving Uw keu7.e kunt bepalen. Indien U geïnteresseerd bent of alleen maar informatie wenst, bel ons dan even of beter nog kom naar ons toe! Uw bezoek aan "De Drie Koningen" - anno 1745 - méér dan de moeite waard! Er zijn dingen die wij minder doen dan sommige anderen: concessies aan kwaliteit en echtheid. Ons certifikaat van echtheid gééft U die zekerheid. En U wilt toch ook dat antiek dal U vandaag koopt morgen zijn waarde nog heeft. Oude kunst en antiquiteiten Schaftcrdijk 40, Borkel en Schaft (Gcm. Valkenswaard) Tel. 04908-456. Geopend van 11-18 uur, ook op zondag. (een schriftelijke cursus over monumenten voor iedereen die belangstelling heeft voor de (oude) bouwkunst in Nederland) Enkele onderwerpen uit de 48 lessen: bescherming en milieu historische bouwmaterialen constructies en materiaalbewerking dorpen en steden gevelcomposities kastelen, kerken, raadhuizen woonhuizen, hofjes boerderijen, molens Aan de cursus zijn eveneens enkele excursies verbonden. Inschrijving is dagelijks mogelijk. Vraag een gratis folder/affiche met uitvoerige informatie door toezending van een lege enveloppe (zonder postzegel) met uw naam en adres aan: STICHTING NEDERLANDSE BOUWKUNST Antwoordnummer 34H, 2300 VB - Leiden. Tel.: (071) - 893234 ^/vnQv)t>' (J.P. Barr van der Hoef, beëd. makelaar en taxatrice)

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1978 | | pagina 40