weg hout worm weg zwom weg vocht bannink bv steensanering, monument-en gevelreiniging met Monumentique pasta's en steenversterkers ENTOKIL gevelreiniging Voorkom onherstelbare schade lichte gedeelte behandeld met Monumentique pasta. het aanbrengen van de Monumentique- Sl-ester. Waar gaat het om... Reinigen van gevelvlakken, ornamenten en sculpturen vervaardigd uit broze en poreuze steensoorten zonder dat de door de beeldhouwer aan gebrachte nuances beschadigd worden of verloren gaan. Dit in tegen stelling tot stralen, beitelen of agressieve chemi-technische methoden. Monumentique pasta's reinigen effectief op een zowel voor ondergrond als milieu, onschadelijke wijze, zonder residu achter te laten. Naast grondige reiniging is preservering en versteviging van het steen materiaal vaak noodzakelijk. Hierbij is een door-en-door absorbtie vereist als garantie tegen vocht- en vorstschade. De Monumentique-SI-esters bieden u deze zekerheid! Uiteraard omvat ons MONUMENTIQUE-systeem meerdere facetten en mogelijkheden, zodat wij uitgebreide dokumentatie graag aan u ter beschikking stellen; bel: 020 - 253911 Nieuwe Looiersstraat 17-23 Amsterdam 1002 Telefoon 020-25 3911 Telex 16723 Houtworm, zwam (schimmel), vocht (regendoorslag). Ze brengen vaak onherstelbare schade aan. Aan huizen, gebouwen, monumenten. Elk jaar voor honderden miljoenen. De laatste 10 jaar zijn er door Rentokil des kundigen meer dan 60.000 inspekties verricht en in 75% van alle gevallen werd aantasting door houtworm en/of zwam geconstateerd. De Rentokil specialisten zijn beschikbaar over geheel Nederland om het gebouw kosteloos te inspekteren en te adviseren inzake de juiste bestrijding. Alle Rentokil werkzaam heden worden uitsluitend uitgevoerd met speciaal ontwikkelde Rentokil verduurzamings- middelen. Getest en goedgekeurd door TNO. Rentokil geeft éen zeer lange garantie. Rentokil is trouwens ook specialist in spouwmuurisolatie. Vraag eens informatie. beschermt en bestrijdt Postbus 435, Apeldoorn. Tel. (055) 21 28 05 M£>toei- en meuDeiTaorieK Lebbenbruggedijk 28 Borculo Tel. 05457 1291

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1978 | | pagina 35