restaureerde ons meest waardevolle historische monument: het Binnenhof. m Renoprojekt: de juiste keus. 130.000uren puur vakmanschap. SJ Renoprojekt Van Wijnen Bouwmaatschappij B.V Gerestaureerde panden gezien vanaf de Hofvijver. Een opdrachtgever kan bij Renoprojekt over elke discipline en dienstverlening inzake restauratie, renovatie, stadsvernieuwing en groot onderhoud beschikken. Renoprojekt - 120 man sterk - is bijzonder flexibel georganiseerd en kan gelijkelijk voor grote en kleine projekten worden ingezet, Een eigen tekenkamer en timmer fabriek betekenen een snellere aanpak en geringe afhankelijkheid van derden. Daarbij kan Renoprojekt als lid van de Van Wijnen Groep vrijelijk beschikken over een up-to-date materieelpark. Alle reden dus om Renoprojekt indertijd de eervolle taak van de verbouwing en restauratie van het Binnenhof op te dragen. Restaureren is spiritueel, boeiend en ook dankbaar werk. Daarom kan bij Renoprojekt op een enthousiaste, gemotiveerde aanpak worden gerekend, die bovendien door zo'n 50 jaar ervaring wordt gesteund. Deze eigenschappen kwamen vooral bij de restauratie van het Binnen hof goed van pas. Want de werkzaam heden moesten worden uitgevoerd op een klein, lastig bereikbaar bouw terrein, waarbij bovendien geluids overlast tot een minimum diende te worden beperkt. De grote know-how van Renoprojekt zorgde ervoor, dat deze moeilijkheden probleemloos werden overwonnen. En vakmanschap stond met zes jaar toegewijde arbeid borg voor een resultaat om trots op te zijn: een optimaal gerestaureerd Binnenhof. Van Gijnstraat 22, Rijswijk. Telefoon 070-90 0100. Renoprojekt Iff

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1977 | | pagina 7