VRIJDAG 1 JULI 1977 -19.30 UUR JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING CONGRES- EN VERGADERCENTRUM VAN DE KONINKLIJKE NEDERLANDSE JAARBEURS TE UTRECHT Heemschut Aan de leden en donateurs. De jaarlijkse algemene ledenvergadering zal plaats hebben op vrijdag 1 juli a.s. te 19.30 uur in één der zalen van het Congres-en Vergadercen trum van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs te Utrecht. De leden zullen geen afzonderlijke oproep ontvangen. In tegenstelling tot andere jaren heeft het Bestuur gekozen voor een avondvergadering, aangezien gebleken is dat bij velen tegen een verga dering op een zaterdagmorgen bezwaren bestaan. Op deze avond worden - evenals dit in 1976 heeft plaats gehad - ter vergadering alle in de agenda genoemde stukken aan de leden en dona teurs uitgereikt. Wie de jaarstukken van te voren wenst te ontvangen kan vóór 15 juni a.s. een aanvraag indienen bij het secretariaat van de Bond Heemschut, Postbus 10525, Amsterdam, waarbij duidelijk moet worden vermeld welke stukken moeten worden toegezonden. In ons tijdschrift Heemschut zal een verslag van deze algemene leden vergadering worden opgenomen. Het Bestuur van de Bond Heemschut w.g. dr. R. Hoegen (voorzitter) w.g. Mr. J. H. W. Verzijl (secretaris) AGENDA 1Opening en vaststelling van de presentie. 2. Jaaroverzicht 1976 van de voorzitter. 3. Ingekomen stukken 4. Goedkeuring van de notulen van de jaarlijkse algemene vergadering van leden, gehouden op zaterdag 26 juni 1976 in het Aartsbisschop pelijk Museum gevestigd in het Centraal Museum te Utrecht. 5Jaarverslag over het verenigingsjaar 1976. 6. Goedkeuring van de jaarrekening van de penningmeester, verge zeld van het verslag van de registeraccountant over het verenigings jaar 1976, welke tevens strekt tot décharge van de leden van het Dagelijks Bestuur voor het door hen gevoerde beheer van de léden van het Algemeen Bestuur voor het door hen gehouden toezicht. 7. Bespreking van het door het Bestuur van de „Stichting Heemschut Restauratie Hulpfonds" over 1976 gevoerde beheer. 8Mededelingen omtrent de begroting 1977 9. Vaststelling minimum contributie voor het jaar 1978. 10. Benoeming tot voorzitter van een provinciale commissie: Mr. H. Bergé N. Brabant Ir. W. L. Jansen Overijssel Dr. E. J. B. Postma Utrecht 11Benoeming tot secretaris van een provinciale commissie: de heer P. J. v.d. Heyden N. Brabant de heer P. Jongens N. Holland Ir. D. van der Veen Z. Holland 12. Benoeming van de leden van het Algemeen Bestuur: a. Het Algemeen Bestuur stelt voor het aantal bestuursleden te handhaven op 32. b. Na de vorige Algemene Ledenvergadering op 26 juni 1976 hebben bedankt als leden van het Algemeen Bestuur: Drs. A. Bertoen Ir. J. Nysingh Mr. P. A. H. M. van Vlijmen Prof. Mr. Dr. C. A. van Swigchem Het A.B. stelt voor de eerste drie te vervangen door de HH. Postma, Jansenen Bergé. c. Voorts zijn aan de beurt van aftreden: Mr. J. H. Engel herkiesbaar Mr. H. Greebe herkiesbaar Prof. Dr. H. D. de Vries Reilingh niet herkiesbaar Het A.B. stelt voor in de vacatures, ontstaan door het aftreden van de Heren Jansen, van Swigchem en de Vries Reilingh te benoemen de Heren J.J. SchilstraenT.S. Smith, terwijl de derde plaats voorlo pig nog vacant is. 13. Aan de beurt van aftreden is bovendien de voorzitter, Dr. R. Hoegen, die zich herkiesbaar stelt. De leden en donateurs hebben het recht t.a.'v. alle bestuursbenoe- mingen uiterlijk 14 dagen voor de dag van de vergadering, tegen kandidaten op te geven aan de secretaris, p.a. het secretariaat van de Bond Heemschut, d.m. v. een schriftelijk verzoek ondertekend door tenminste 10 leden. 14. Rondvraag en sluiting. Redactionele bijlage bij het maandblad Heemschut 5-1977

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1977 | | pagina 21