(mnl./vrl.) bouwkundigen (mnl./vrl.) vac- nr. 7-0444l1051 voor het district Noord-Holland en Utrecht en voor het district Groningen, Friesland, Drenthe en Overijssel Taak: Vereist: Standplaats: Salaris: in nauwe samenwerking met de projectleider restauratie beoordelen van plannen, bestekken en begrotingen voor restauraties van en verbouwingen aan monumenten. Begeleiden en controleren van de uitvoering van die plannen. Onderhouden van contacten hierover met architecten, aannemers, opdrachtgevers en gemeentelijke instanties. diploma MTS (bouwkunde) en ruime ervaring op restauratiegebied en met bestekken en begrotingen. nader te bepalen. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3014,- per maand. huuwkundiguupliutgubiud vun motens (mnl./vrl.) vac. nr. 7-0445/1051 voor noordoost Nederland, t.b.v. de Afdeling Molenzaken Taak: Vereist: Standplaats: Salaris: opstellen van plannen, bestekken en begrotingen voor de restauratie van molens en houden van toezicht tijdens de uitvoering hiervan. Adviseren over verbouwings- aanvragen en te verlenen subsidies. diploma HTS (bouwkunde of weg- en waterbouwkunde of werktuigbouwkunde) of MTS met ruime praktijkervaring. Kennis van of ervaring met bouwkundige molenzaken en het gaande werk. Ervaring op restauratiegebied en met bestekken en begrotingen strekt tot aanbeveling. nader te bepalen. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3014,- per maand. kostendeshundige/kostiHibewakia' vac. nr. 7-044611051 t.b.v. de Afdeling Algemene en Financiële Zaken Taak: Vereist: Standplaats: Salaris: externe kostenbewaking aan de hand van een normensysteem met betrekking tot prijzen in de restauratiesector. HEAO (bedrijfseconomisch of economisch-juridisch) of daarmee vergelijkbare opleiding. Bouwcalculatorische ervaring strekt tot aanbeveling. Zeist. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3014,- per maand. K> Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacature nummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 te 's-Gravenhage.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1977 | | pagina 5