BEHOUDW HISTORISCHE SCHOONHEID weg hout worm weg zwom weg vocht authentiek stijlvol, tijdloos bannink bv Wits Restauratie ENTOKIL Elke bezoeker ondergaat de overweldigende rijkdom aan kleur en ornament van de Trèves-zaal in Den Haag. Daniël Marot liet het ons na als een grootse erfenis. Wits-restaurateurs geven het aan onze en volgende generaties vernieuwd terug; geheel zoals Marot het oorspronkelijk moet hebben bedoeld. Wits-restaurateurs weten wat ze doen en waarom ze het juist zó doen. Vakmensen met gevoel voor de sfeer van toen. Amsterdam W. Barentszstraat 36 Tel. (020) 241130 - 235025 Bij de fotoTrèves-zaal Binnenhof Den Haag ondergaat een totale schilder-restauratie Voorkom onherstelbare schade Houtworm, zwam (schimmel), vocht (regendoorslag)! Ze brengen vaak onherstelbare schade aan. Aan huizen, gebouwen, monumenten. Elk jaar voor honderden miljoenen. De.laatste 10 jaar zijn er door Rentokil des kundigen meer dan 60.000 inspekties verricht en in 75% van alle gevallen werd aantasting door houtworm en/of zwam geconstateerd. De Rentokil specialisten zijn beschikbaar over geheel Nederland om het gebouw kosteloos te inspekteren en te adviseren inzake de juiste bestrijding'. Alle Rentokil werkzaam heden worden uitsluitend uitgevoerd met speciaal ontwikkelde Rentokil verduurzamings- middelen. Getest en goedgekeurd door TNO. Rentokil geeft een zeer lange garantie. Rentokil is trouwens ook specialist in spouwmuurisolatie. Vraag eens informatie. beschermt en bestrijdt Postbus 435, Apeldoorn. Tel. (055) 21 28 05 Stoel- en meubelfabriek Lebbenbruggedijk 28 Borculo Tel. 05457-1291

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1977 | | pagina 4