ZATERDAG 26 JUNI 1976- 10 UUR - JAARLIJKSE ALGEMENE LEDEN VERGADERING 1976 AARTSBISSCHOPPELIJK MUSEUM GEVESTIGD CENTRAAL MUSEUMGEBOUW TE UTRECHT Heemschut Aan de leden en donateurs De jaarlijkse algemene ledenvergadering zal plaatshebben op zaterdag 26 juni 1976 om 10 uur in het Aartsbisschoppelijk Museum, gevestigd in het Centraal Museumgebouw te Utrecht, Agnietenstraat 1telefoon 030 31 25 61. Hiertoe wordt de benedenkapel - te bereiken via de hal van het Centraal Museum (bij binnenkomen direct links) - welwillend ter bé- schikking gesteld. Bij aankomst kunt u eerst een kop koffie drinken. Het Museum is vanaf het NS station bereikbaar met stadsbus 12 (richting Lange Nieuwstraat). De leden zullen geen afzonderlijke oproep ontvangen. Op 26 juni worden - evenals dit in 1975 heeft plaatsgehad - op de vergadering alle in de agenda genoemde stukken aan de leden en dona teurs uitgereikt. Wie de jaarstukken van te voren wenst te ontvangen kan vóór 1 juni a.s. een aanvraag indienen bij het secretariaat van de Bond Heemschut, Postbus 10525, Amsterdam, waarbij duidelijk moet worden vermeld welke stukken moeten worden toegezonden. De stukken worden ongeveer drie weken vóór de ledenvergadering verstuurd. In ons tijdschrift Heemschut zal een verslag van deze algemene leden vergadering worden opgenomen. Het bestuur van de Bond Heemschut w.g. dr. R. Hoegen (voorzitter) w.g. mr. J. H. W. Verzijl (secretaris) AGENDA 1Opening en vaststelling van de presentie. 2. Jaaroverzicht 1975 van de voorzitter. 3. Ingekomen stukken. 4. Goedkeuring notulen van de jaarlijkse algemene ledenvergadering gehouden op zaterdag 21 juni 1975 in het Congres-en Vergadercen trum van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs te Utrecht. 5. Jaarverslag over het verenigingsjaar 1975. 6. Goedkeuring jaarrekening penningmeester, vergezeld van het ver slag van de registeraccountant over het verenigingsjaar 1975, die tevens strekt tot décharge van de leden van het dagelijks bestuur voor het door hen gevoerde beleid. 7. Bespreking van het door het bestuur van de „Stichting Heemschut Restauratie Hulpfonds" over 1975 gevoerde beheer. 8. Mededelingen omtrent de begroting 1976. 9. Vaststelling minimum contributie 1977. 10. Benoeming tot voorzitter van een provinciale commissie: A. Barendregt, Noord-Holland. 11. Benoeming leden van het algemeen bestuur. a. Het algemeen bestuur stelt voor het aantal bestuursleden - niet zijnde de voorzitters van de provinciale commissies - vast te stellen op het maximum, d.i. 32-11=21. b. Na de vorige algemene ledenvergadering gehouden op 21 juni 1975 heeft bedankt als lid van het algemeen bestuur: P. C. Smit, voorzitter p.c. Noord-Holland. Het bestuur stelt voor in deze vacature te benoemen: zie punt 10 van de agenda. c. Volgens rooster treedt af: Drs. J. M. Hengeveld, penningmeester, die zich voor herbe noeming beschikbaar stelt. De leden en donateurs hebben het recht tot 14 dagen voor de benoeming van bestuursleden in de vacatures en van bestuursleden die voor herbenoeming in aanmerking komen (agendapunten 10, 1 lb en c) kandidaten op te geven aan de secretaris, p/a het secreta riaat van de Bond Heemschut te Amsterdam, d.m.v. een schriftelijk verzoek van ten minste 10 stemgerechtigde leden. 12. Benoeming tót secretaris van een provinciale commissie: Mr. B. Ferman, Zuid-Holland. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. Na afloop van de vergadering 12 uur) zult u in de gelegenheid worden gesteld de nieuwste film (35 minuten) te zien van Europa Nostra. Deze film kwam tot stand in het kader van het Europese Monumentenjaar 1975. (Redactionele bijlage bij het maandblad Heemschut 5-1976

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1976 | | pagina 19