Architect Monumentenzorg een BOUWKUNDIG MEDEWERKER een TEKENAAR GEMEENTE DEVENTER GEMEENTE HAARLEM afdeling monumentenzorg van het bedrijf voor Openbare Werken: Bij de Dienst van Openbare Werken kan geplaatst worden een Taak: De te benoemen functionaris zal, teneinde zich te kunnen inwerken, aan vankelijk de huidige restauratie-architect terzijde staan, maar na vertrek van deze wegens pensionering per 1 februari 1969, rechtstreeks de leiding krijgen van de werkzaamheden van het bureau „Monumentenzorg". Daartoe behoren het ontwerpen en uitvoeren van restauratie- en rehabilitatieprojecten met ge bruikmaking van de tekenkamer en opzichters van de bouwkundige afdeling; het adviseren en het stimuleren van restauratie-objecten van particulieren en ideële verenigingen; het overleg met bij de monumentenzorg betrokken in stanties en het tot stand brengen van inventarisatie en documentatie. Het bureau zal per 1 februari 1969 organisatorisch een onderdeel van de afd. „Bouwkunde" worden, hetgeen niet van invloed is op de taakomschrijving. Vereisten: Voor benoeming komen slechts zij in aanmerking die kunnen wijzen op vol doende kennis (niveau H.B.O. of b.i.) en ervaring op dit terrein; voorts zullen zij moeten beschikken over voldoende capaciteiten op het gebied van overleg, leiding geven en het nemen van initiatieven. Een psychotechnisch onderzoek kan worden verlangd. Geboden wordt: Een aanstelling in de rang van architect. Het hieraan verbonden salaris is minimaal ƒ1.365,per maand. Uitloop in de rang van architect A behoort tot de mogelijkheden. Het maximum salaris hierbij is 2.077,per maand. Aan stelling boven het minimum is mogelijk. Medewerking zal worden verleend bij woningtoewijzing. Premie A.O.W. komt voor rekening van de gemeente. De gebruikelijke rechts positieregelingen w.o. I.Z.A. en de verplaatsingskostenverordening zijn van toe passing. Sollicitaties: binnen 10 dagen na verschijning in dit blad te richten aan de directeur van de gemeentelijke personeelsdienst, Grote Kerkhof 22, Deventer. De gemeente Haarlem vraagt bij de Vereist: vaardigheid in het maken van schetstekeningen; de nodige ervaring op het gebied van restauratiewerken en van het maken van begrotingen en bestekken voor die werken; de geschiktheid voor het begeleiden van restauraties aan particuliere eigendommen. bij voorkeur met ervaring op het gebied van restauratiewerken aan historische gebouwen. Rang en salaris zullen voor beide functies nader worden be paald, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en huidige werkkring, alsmede opgave van referenties, worden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de burge meester van Haarlem. In de linkerbovenhoek van de sollicitatiebrief vermelden nr. 24783/ 00677 HS.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1968 | | pagina 25