bouwkundige kracht, N.V. 't Koggeschip, drukkers- en Uitgeversbedrijf GEMEENTE WESTERBORK De burgemeester van Westerbork roept namens de Stichting Orvelte sollicitanten op voor een die belast zal worden met het uitwerken van restauratieplannen en verbouwingsplan nen voor historische boerderijen en andere objecten in Orvelte, alsmede met het toezicht op de uitvoering van daaruit voortvloeiende werken. Gezocht wordt een man die zelfstandig kan werken en anderzijds open staat voor teamwerk. Vereist wordt goede bouwkundige vorming en praktische ervaring, vooral op het gebied van restauraties van boerderijen. Salariëring nader overeen te komen, mede te bepalen aan de hand van bekwaamheden. Rechtspositieregeling volgens die van de gemeente Westerbork. Sollicitaties binnen 14 dagen met uitvoerige gegevens over diploma's, ervaringen en referenties aan de burgemeester van Westerbork, afdeling Recreatie, gemeentehuis, Wersterbork. De Weesperbuurt - hier werden enige boeiende en belangrijke hoofdstukken van Amsterdams veelbewogen geschiedenis geschreven. Die hoofdstukken zijn nog nooit in al hun facetten, verbaal en visueel te boek gesteld. Dit unieke boekwerkje in een omvang van 80 pagina's, geïllustreerd met vele tientallen foto's en tekeningen van historische oorsprong welke voor een deel nog nimmer werden gepubliceerd, is te bestellen bij vooruitbetaling van ƒ12,90 op postgiro 28767, of gemeentegiro K 1048 van: \l Nieuwe Achtergracht 104, postbus 1198, Amsterdam. Tel. 020-946621 Ook verkrijgbaar bij de boekhandej

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1967 | | pagina 31