Koudum 2.g. Lytshüs Krommenie Hervormde kerk Kruiningen Toren Herv. kerk Leende R.K. kerk Leerdam Hofje van Aerden Leeuwarden Jacobstraat 13 Leeuwarden Grote kerk Leiden St. Pieterskerk Leiden Hoogl. Kerkgracht 17 Leiden Rapenburg 65 Leiden Rapenburg 106 Leiden Rapenburg 31 Leiden Rapenburg 24 Leiden Papengracht 5 Leiden Morspoort Leiden Zijlpoort Leidschendam Hervormde kerk Leiderdorp Hoofdstraat 33 Lemmer Langekreek 1 Limbricht R.K. kerk Lisse Ruïne „Dever" Lobith Hervormde kerk Lochem Bierstraat 2 Loenen a.d. Vecht Huize Nieuwerhoek Loenen a.d. Vecht Huize Nieuwerhoek Longerhouw Toren Herv. kerk Loon op Zand Zaadhuisje Losser z.g. Bleekershuisje St. Maartensdijk Raadhuis St. Maartensdijk Schild, verz. Raad zaal Maassluis Gemeenlandshuis Maassluis Kleine Kerk Maastricht Boschstraat 108-110 Maastricht Bonnefanten Maastricht Bosschefronten Maastricht Bastion „De vijf koppen" Maastricht Stadhuis (carillon) Maastricht Stadhuis toren en zolder Maastricht Bouillonstraat 4 Maastricht St. Jacobstraat 6 Makkum Bleekstraat 14 Medemblik Oosterhaven 22 Medemblik Hervormde kerk Meliskerke Toren Herv. kerk Meppel Hervormde kerk Middelburg Giststraat 29 Middelburg Wandtapijten (abdij gebouwen) Middelburg Molstraat 23 Middelburg v.m. Kloveniersdoelen Middelbert Hervormde kerk Midwolde Herv. kerk en toren Midwoud Toren Herv. kerk Mill Ruïne O.L.Vr. Kapel Molenaarsgraaf Hervormde kerk Molenschot Oude St. Annakapel Monnickendam Noordeinde 10 Monnickendam Museum i.h. Waag gebouw Monster Hervormde kerk Muiden Hervormde kerk Murmerwoude Herv. kerk en toren Naarden Hervormde kerk Naarden Kloosterstraat 9 Naarden Raadhuisstraat 22 Neerlangbroek Walenburg Neerloon R.K. kerk en toren Nieuwe Niedorp Toren Herv. kerk Nieuwe Tonge Hervormde kerk Nieuwe Tonge Toren Nieuw Helvoet Hervormde kerk Nieuw Loösdrecht Museum „Sypesteyn" Nigtevecht Hervormde kerk Noordwolde Hervormde kerk Noord wijkerhout Toren Herv. kerk Nijkerk Jan Wulfsenplein Nijkerk Gemeente Toren Nijmegen v.m. Arsenaal Nijmegen Waaggebouw St. Oedenrode Kast. Dommelrode St. Oedenrode Toren Herv. kerk Oene Hervormde kerk Oldeboorn Toren Herv. kerk Ommeren Hervormde kerk Ooltgensplaat Voorstraat 12 Oostburg Raadhuis (Ramen) Oostelbeers Toren R.K. kerk Oosterblokker Hervormde kerk Oosterhout Hervormde kerk Oosterzee Oosterzee 44 Oostkapelle Hervormde kerk Oostvoorne Hervormde kerk Ootmarsum Walstraat 1 Ottóland Toren Herv. kerk Oudelande Hervormde kerk Ouderkerk a.d. IJssel Hervormde kerk Ouwerkerk Dorpshuis Oudewater Marktstraat 5 Oudewater Hervormde kerk Oudewater Toren Herv. kerk Oudewater Markt-Oostzijde Oudewater IJsselvere 1 en 3 Oudenbosch Basiliek Oudendijk Toren Herv. kerk Oudenhoorn Hervormde kerk Oudeschild Herv. kerk en toren Overasselt Hervörmde kerk Paesens Hervormde kerk Poortvliet Hervormde kerk Puiflijk Oude Toren Rauwerd v.m. Huis Jongema- State Renesse Hervormde kerk Ressen Toren Herv. kerk R'ithem Hervormde kerk Roermond Beggaardenkapel Roermond Rattentoren Roermond R.K. kerk Rolde Herv. kerk en toren Roosendaal en St. Janspastorie Nispen Rossum Toren Herv. kerk Rotterdam Oude kerk (Delfshaven) Rotterdam v.m. Raadhuis Ruinerwold Boerderij Rijns burg Toren Herv. kerk Scheemda Toren Herv. kerk Scherpenzeel Dorpstraat 98 Scheveningen Toren Oude kerk Schoonhoven Lopikerstraat 37 Schoonhoven Hervormde kerk Schoonhoven Veerpoort Sittard Toren Herv. kerk Sittard Boerderij „de Tempel" Sittard Kapittelstraat 4 Sittard Dorpsstraat 3-5 Sittard Kritzraadhuis Sittard Markt 20 Soest Eemstraat 4-6-8 Spaarnwoude Hervormde kerk Spannum Toren Herv. kerk Steenbergen Hervormde kerk Surhuizum Toren Herv. kerk Terschelling Midsland 87 Thorn Kapelhuis Tiel Vismarkt-gebouw Tiel Walmuur Tiel De Beurs Tienhoven Toren Herv. kerk Tilburg Reitse Hoevenstr. 23 Tubbergen De Eeshof Tzum Toren Herv. kerk Ubbergen Hervormde kerk Uitgeest Toren Herv. kerk Utrecht Geertetoren Utrecht Mariastraat 28 Utrecht Gobelins Gasthuis Utrecht Lange Nieuwstraat 108-132 en Agnieten- straat 4 en 6 Ufmond Hoolstraat 1 Urmond Grote Straat 33 en 35 Vaals Huis Clermont Vaals Raren 25 Vaassen Schilderijen Kast. Cannenburch Valkenburg Kast. Genhoes Valkenburg Prov. weg 392 Varsseveld Hervormde kerk Veen Herv. kerk en toren Veenwoude Toren de „Schierstins" Veere Campveersetoren Veere Kade A 143 Veere Kade A 13 Veere Oudestraat A 177 Veere Kade A 63 Velsen Hervormde kerk Velsen Toren Venhuizen v.m. Raadhuis Venlo Schild. Martinuskerk Visvliet Herv. kerk en toren Vlieland-Oost Dorpstraat 92 Vlissingen Toren Herv. kerk Vlissingen Dortmanstraat 5-7 Vlissingen Nieuwstraat 15 Voerendaal Slothoeve Corten- bach Voerendaal Hoeve „Overs Voerendaal" Voerendaal Kasteel-hoeve Haeren Vollenhove Toren Kleine kerk Vollenhove Ruïne Toutenbergh Vollenhove Doelenstraat 1 Vorden Gemeente toren Vreeswijk Hervormde kerk Vreeland Hervormde kerk Vriezeveen Boerderij Waaxens Hervormde kerk Warnsveld Toren Herv. kerk Wassenaar Hervormde kerk Wassenaar Koepel „De Wiltzanck" Weert Toren R.K. kerk Weert-Leuken Kapel St. Job Weesp Stadhuiscomplex Weesp v.m. Barth. Gasthuis Wemeldinge Toren Herv. kerk Westbroek Toren Herv. kerk Westzaan Hervormde kerk Winssen Gemeente toren Witmarsum Hervormde kerk Woerden Toren Herv. kerk Workum Sud 114 Woudenberg Torenuurwerk (Hervormde kerk) Woudrichem Molenstr. 2-4-6-8 Wijnbergen Kemmade toren IJzendijke Hervormde kerk Zaandam Westzijde 209 Zaandam Westzijde 10 Zaltbommel Raadhuis Zeist „Het Slot" Zevenhuizen Herv. kerk en toren Zieriksee Nobelpoort Zieriksee Meelstraat 52 Zutphen Hoornwerk bij de v.m. Vispoort Zutphen Nieuwestadskerk en toren Zutphen Kerksteegje 2 Zutphen Paardenwal 2 Zutphen Spiegelstraat 13 Zutphen Zaadmarkt 88 Zwolle Koestraat 33 Zwolle Karei de V huis Zwolle Grote Toren

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1959 | | pagina 14