NIEUWE LEDEN 96 Als donateur traden toe: Mr. J. W. Frowein, Arnhem; N.V. Het Nederlands Sportpark Olympisch Stadion. Als gewoon lid trad toe: Vereniging Sted. Museum voor Geschiedenis en Oudheidkunde, Breda. Als buitengewoon lid traden toe: Amsterdams Psychotechnisch Laboratorium, Am sterdam; Ir. J. B. Baron van Asbeck, Driebergen; J. van Baak, Utrecht; G. van Beusichem, 's-Gravenhage; Mevr. G. J. H. de Bordes-van Heel, Rijssen; Mej. F. Canne- gieter, Scheveningen; Nederlands Centrum voor Vakantie en Vakantiekreatie, 's-Gravenhage; P. A. J. Cocural, Utrecht; A. A. C. Colenbrander, Utrecht; A. G. Cool, IJsselstein; Mevr. F. M. la Croix-Hansen, Amsterdam; Mr. J. Donner, 's-Gravenhage; Jac. Dubbeldam, 's-Gravenhage; E. J. van Ebbenhorst Tenbergen, 's-Gravenhage; Mr. H. G. Engelberts, Utrecht; Mevr. A. C. Engelhard-Knappert, Utrecht; Dr. M. Euwe, Amsterdam; J. Fox, 's-Gravenhage; J. G. B. Goemans, Zeist; Ir. C. de Groot, Utrecht; J. E. Hagenouw, Utrecht; Ir. J. P. Heederik, Leusden; Mevr. A. van Heemskerck van Beest-van der Hagen, Amsterdam; Mr. J. M. H. Baron van Heemstra, Utrecht; Mej. Mr. -J. Hefting, Utrecht; A. E. J. Hellingman, Utrecht; Prof. Dr. G. van Hoorn, Utrecht; Dr. J. J. van der Horst, Zaandijk; Mr. P. N. Höweler, De Bilt; R. C. Hudig, Hengelo (O.); Dr. Ir. W. Hupkes, Bilthoven; Gemeentelijke Huis- houd- en Landbouwhuishoudschool, Hoorn; Drs. J. W. Jansen, Utrecht; H. de Jong, Utrecht; Menno A. de Jong, arts Rossum (Gld.); J. Kokje Jzn., Utrecht; Dr. W. J. Kooiman, Amsterdam; F. Koote, 's-Graven- hage; J. Koppert, Utrecht; Mr. Jan Korf, Arnhem; A. P. Koster, architect, Utrecht; Dr. E. L. Kramer, Wassenaar; Mr. H. Kronenberg, Assen; Ds. F. Kuiper, Amsterdam; Dr. L. W. A. M. Lasonder, 's-Graven hage; F. Leerink, Rijnsburg; B. L. Libgott, Amster dam; Dr. A. J. S. van Lier, Utrecht; Dr. W. L. van Luyn, Bunnik; G. J. de Maret Tak, Amsterdam; F. C. van der Meer van Kuffeler, 's-Gravenhage; E. G. Middag, Hilversum; Drs. J. H. Middelbeek, Egmond aan Zee; M. K. Minderhoud, Den Helder; Mr. A. A. Mulder, Utrecht; M. L. Muller, 's-Graven hage; Harry van Oss, Amsterdam; H. van Over- hagen, Bunnik; A. C. Paardekooper, 's-Gravenhage; H. J. C. Pieters, Utrecht; Mej. Louisa G. Pont, Am sterdam; Mej. P. A. Portielje, Amsterdam; G. Rit meester, 's-Gravenhage; J. W. Rommerts, De Bilt; D. Sandbrink, Rhenen; P. J. Schaap, Haarlem; J. A. Schravesande, Overschie; A. M. J. Schulte, Zandvoort aan Zee; Mevr. N. Smit-van der Giessen, Alblasserdam; Mr. J. A. Snijders, Driebergen-Rijsen- burg; Ir. H. B. Struivig de Groot, Bilthoven; R. Takken, Utrecht; Mr. C. J. Veder, Huis ter Heide; Mevr. S. L. A. Veegens-Huender, 's-Gravenhage; Mr. Th. L. van der Veen, Delft; Mr. W. H. Verloop, Huis ter Heide; Jhr G. M. Verspyck, 's-Gravenhage; A. H. Versteegen, Montfoort; Dr. R. M. Versteegh, Utrecht; Mr. H. W. de Vink, Utrecht; W. Chr. Vreeswijk, Voorburg; Th. de Vries, Haarlem; G. A. Wildschut, Utrecht; Broeder Overste van het Gesticht St. Willibrord, 's-Gravenhage; A. van der Willigen, 's-Gravenhage; Nieuwe of Litteraire Sociëteit ,,De Witte", 's-Gravenhage; Prof. Dr. H. R. Woltjer, Amsterdam; Jhr H. M. van der Wijck, Bilthoven; T. Zoovele, Drachten. HEBT U OUDE HEEMSCHUT-EXEMPLAREN? Ter aanvulling van het aantal archief-exemplaren van ons tijdschrift zou het secretariaat gaarne beschik ken over de volgende nummers van „Heemschut", waarvan geen of slechts enkele exemplaren in ons bezit zijn. Jaargang 1951, no. 1, 3 en 4 Jaargang 1952, no. 3 Jaargang 1953, no. 1, 2 en 6 Jaargang 1954, no. 1, 2, 3, 4 en 5 Jaargang 1955, no. 2, 3 en 5/6 Jaargang 1956, no. 1 Jaargang 1957, no. 1 en 2 Wij zullen het zeer op prijs stellen als de leden, die deze nummers bezitten en niet bewaren, deze aan het secretariaat willen zenden. Eventueel staan andere exemplaren ter ruiling beschikbaar.

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1957 | | pagina 24