voor het behoud van het goede en schone in zijn ge- maar zó. Wie het mapje opensloeg zag twee molens meente, meende een laatste poging te moeten doen één armelijke onttakelde romp en een fiere ge- om deze windvanger weer gebruiksklaar te maken, bruiksklare wiekendraaier, toonbeeld van Neder- Hij had de goede gedachte aan de vooravond van landse stoere kracht. Het was in de roos gemikt, de herstemming aan alle raadsleden een keurig De volgende dag ging de Raad om. omslagje toe te zenden onder het mottoNiet zo Een compliment voor Zeist's burgemeester. NIEUWE LEDEN Buitengewone leden: Jhr. Dr. J. Loudon, Wassenaar - Mr. S. J. R. de Monchy, 's-Gravenhage - Ir. G. J. Langhout, Amsterdam - Jaap Leeuwenberg, Am: sterdam - Ko Zweeres, Huis ter Heide - J. G. A. Fontein, Rotterdam - Parketfabriek „Edelhout", Haarlem - J. K. Beetstra, Dokkum - Mevrouw J. Overvoorde-Gordon, Wassenaar - G. A. W. J. O. E. Paris, Gouda - B. J. Gelder, Amsterdam - Drs. G. A. Brouwer, Bilthoven - M. S. Koster, Gouda - Fa. St. Lucas (H. E. Kerlen), Nijmegen - J. L. Posthuma, Amsterdam - H. Schreuder, Utrecht - C. L. Ie Cosquino de Bussy, Amsterdam -' M. Mesdag, Haren (Gr.) - Dr. A. Melchior, Haarlem - J. Hudig, Rotterdam - Dik Bruin, Den Burg (Texel) - L. W. Bierens de Haan, Aerden- hout. Gewone leden: Gemeentearchief van Alkmaar - Frans Halsmuseum, Haarlem - Gemeente Bode graven. Donateurs: Gemeente Rotterdam - Dir. N.V. Kon. Fabr; v. Cacao en Chocolade, C. J. van Houten Zn., Weesp. 5 Niet zo Maar zó

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1951 | | pagina 13