HEEMSCHUT 7 „Santpoort's Bloei" heeft het als haar plicht beschouwd een lans te breken voor„DeSand- haes". Zij mocht reeds de vol doening smaken een voorloopige regeling te treffen met den eige naar, die zich daarenboven be reid verklaarde een aanzienlijk gedeelte van de noodzakelijke werkzaamheden voor zijn reke ning te doen uitvoeren. Die voorloopige regeling zal in een definitieve overeenkomst wor den veranderd zoodra „Sant poort's Bloei" de beschikking zal hebben gekregen over het gedeelte der herstellingswerk zaamheden dat zij voor haar rekening zou willen nemen, ten bedrage van ongeveer f 1300. Als iéder wien het verdwijnen van den molen ter harte gaat bereid 'is een steentje bij te dragen, ieder naar eigen kracht, twijfelen wij ér niet aan of de opzet zal- slagen. Laten wij allen ervan overtuigd zijn dat Santpoort zijn molen en daarmede zijn uniek dorpsbeeld kan en moet bewaren Het benoodigde bedrag zal grootendeels in giften, groot en klein, bijeengebracht moeten 'worden en daarnaast zal het göed zijn thans reeds een fonds te vormen waaruit bij eventueele gebeurtenissen geput kan worden ten behoeve van den molen. Ook rentelooze voorschotten, af te lossen in tien jaarlijksche termijnen, zullen ons zeer welkom zijn. Mogen wij het behoud van den molen „De Sandhaes" in Uw welwillende belangstelling aanbevelen en tevens een beroep op Uw steun doen? Wij zullen er zeer erkentelijk voor zijn. Het adres van den Penningmeester van „Santpoort's Bloei" C. J. WlT is Brederoodscheweg 74, Postrekening 82333. Zóó indien gij niet helpt!

Heemschut - Tijdschrift 1924-2022 | 1939 | | pagina 10