P.R. Nijhof, voorzitter Mr. S.C. Trip, secretaris B. Scholten, penningmeester P. Voermans, Dronten Zeewolde R. Oost, technisch adviseur, Urk en Noordoost polder R. Bakelaar, planologisch adviseur en Regio Lelystad E.G. Boshuijzen, pr-adviseur W. Baarsen, regio Urk Mevrouw drs. W.H.J, van der Most Mevrouw drs. M.A.S. van Sprang-Kamstra Mutaties: Afscheid nam in het verslagjaar ing. J. Bergshoeff. Noord-Holland Mevrouw A.l.Th. Mars Marsmanlaan 23, 1422 CG Uithoorn Tel. 0297-522801 martref@planet.nl Drs. F.J.A. IJsselmuiden, voorzitter Mevrouw A.l.Th. Mars, secretaris J.H. Wijnholds, penningmeester Mr. L.A.H.M. Creemers, juridisch adviseur W. Schagen, vicevoorzitter, technisch adviseur noord Et midden P.M. Ca pel Ie, technisch adviseur Kennemerland e.o. H. Dirkx, technisch adviseur Gooi, Amstelveen e.o. P.A.J. Schat, pr-medewerker Mevrouw drs. A.M. ten Cate, advies redactie Mutaties: Penningmeester Henk van der Velden treedt per eind december af en neemt zitting in het Hulpfonds van Heemschut. Amsterdam De heer Jaap Kamerling Linnaeusparkweg 34 2 hoog, 1098 EC A'dam Tel. 020-4634335 j.kamerling6@upemail.nl Ing. Leen J. Eelman, voorzitter/technisch adviseur Ir. Paul Lankamp, vicevoorzitter/technisch adviseur Drs. Jaap Kamerling, secretaris Drs. Norman Vervat, penningmeester Sebas Baggelaar Dingeman Coumou Jetpha Dullaart Mr. Eelco S. Hoogendijk Drs. David Mulder Barbara Oudejans Drs. Herman Wesselink Mutaties: Gay Lee Oen, die jaren lang de PR- werkzaamheden voor de Commissie verrichtte nam eind 2011 afscheid. Zuid-Holland De heer ir. R.K. Onel P.J. Blokstraat 4, 2313 ET Leiden Tel. 071-5143476 rob.k.onel@gmail.com Mr. J.C. van Oordtvoorzitter Mevrouw. A.W. Tromp, vicevoorzitter Ir. R.K. Onel, secretaris L.W. Dubbelaar, secretaris objecten Mr. P.K. Neukirchen, penningmeester Ir. E. de longh, technisch adviseur G.K. Vos, technisch adviseur E.F. van der Dussen, pr-adviseur Drs. S.C. Marugg LLB Drs. G.C. van Nieuwenhuizen Prof. dr. J. Pool Mr. M.R.M.M. Scheidius Mr. A. Snethlage Mevrouw Drs. G.C. Stoop Zeeland Mevrouw J.A. Pleijte SCEZ, Postbus 49, 4330 AA Middelburg Tel. 0118-670607 ja.pleijte@scez.nl Drs W. Heijbroek, voorzitter en pr F. Godthelp, vice-voorzitter Mevrouw J.A. Pleijte, secretaris F.J. Goossen, penningmeester Ing. R.F. Schürmann, technisch adviseur Mevrouw drs. J. Jacobs, technisch adviseur Drs. P.W. Sijnke L.M. van der Gouwe (gemeente Borsele) J.H.L. Gerrits, (gemeente Sluis) Mevrouw W. van Muiswinkel-Fokkema D.H.P. Koren, coördinator Monumentenzorg Drs. M.P. van Dintel, adviseur J. Verhaagen Ir. E. de longh, adviesburo vivax-lpp Ing. E. de Graaf H. Vlottes Noord-Brabant De heer drs. ir. H.N.G.M. Boot Bossestraat 18, 5374 HT Schaijk Tel. 0486-461982 boot18@planet.nl Ir. J.A. van Gils, voorzitter Ir. H.N.G.M. Boot, secretaris, penningmeester B.M.J. Tonies, technisch adviseur Ing. G.B.F. van der Vliet, technisch adviseur en vicevoorzitter A.J.H. van Eekelen, technisch adviseur Mevrouw drs. M. W.C. van den Dries, technisch adviseur J.H. Keunen, pr-medewerker Mevrouw ir. J. Toebast, adviseur J. Beekmans Mr. P.P.W. Eijssen Mevrouw M. Huberts-Voorhagen Ing. F.Th. van Gessel, R. van de Heijde, Mevrouw mr. G. van der Flier Mutaties: Voorts heeft een aantal functiewij zigingen plaats gevonden. De heer H.J.J. Oome heeft de commissie verlaten. Limburg De heer J.H.G.E Neessen Engelbert Dorsstraat 27, 5971 VE Grubbenvorst Tel. 077-3662501 06-10547352 jacneessen@hetnet.nl T.F.M. Rongen, voorzitter Ir. F.Q.J.L. Hoebens, vicevoorzitter J.H.G.E. Neessen, secretaris E.J.H.C. van Lamoen, penningmeester Ir. J. Vermeer, pr-adviseur Ing. Chr. Versteeg, technisch adviseur H.L.M. Dircks, technisch adviseur F. Focke, technisch adviseur Drs. A.M.P.P. Janssen Mevrouw drs. J.M.T. Janssen-Daniëls Ing. L.J.S. Vos Mutaties: De heer Bokhorst is 1 juli afgetreden en in december opgevolgd door de heer J. Vermeer. Jaarverslag 2011 Heemschut 39

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2011 | | pagina 39