Algemeen Bestuur College van Technisch Adviseurs Eeuwfeestcommissie Staf van het landelijk bureau Klankbordgroep tijdschrift Tijdschrift redactie Mevrouw A. van Dok-van Weele, voorzitter M.A. Blom, penningmeester Mr. K.R.G. Kuipers, secretaris Drs. W. Heijbroek Ir. E. de longh T. van Dalfsen Ing. L.J. Eelman R.H.J. Staal Ir. J.A. van Gils P.R. Nijhof Mr. J.C. van Oordt T.F.M. Rongen Ing.W. Schagen Ing. R.J. Veelders Drs. C. Verhaar G.G. Witsen Elias Drs. F.J.A IJsselmuiden tevens lid van het Dagelijks Bestuur Mutaties: De heer Mr. M.L.M. van Ravels en de heer Drs. W.J. Plomp zijn in juni afgetreden. De heer Dr. Ph.M Bosscher is in het verslagjaar overleden. Ir. E. de longh, voorzitter J. Battjes, Groningen Mevrouw E.A. van Duin, Groningen S. Wieringa, Friesland J.P. de Boer, Friesland Ing. L. de Graaf, Drenthe P. Pilkes, Drenthe Ir. E.G. Eluijgen, Overijssel G.J. te Winkel, Overijssel J.H. Reijnen, Gelderland Ing. J.G.C. Scharten, Gelderland Ing. G.P.D. van Vliet, Utrecht Ir. P. van Dun, Utrecht P. Voermans, Flevoland A.R. Bakelaar, Flevoland R. Oost, Flevoland Ir. P.M. Ca pel Ie, Noord Holland, midden H. Dirkx, Noord Holland, zuid W. Schagen, Noord Holland, noord Ir. P.C. Lankamp, Amsterdam Ing. Leen J. Eelman, Amsterdam G.K. Vos, Zuid Holland R.F. Sehürman, Zeeland Mevrouw J. Jacobs, Zeeland Mevrouw M.W.C. van den Dries, Brabant. C.B.F. van Vliet, Brabant De vaste medewerkers van Heemschut op de trap van het Korenmetershuis. Piet Arp en Joseeph van der Haagen ontbreken op de foto. Foto Heemschut. A.J.H. van Eekelen, Brabant F. Foeke, Limburg H.L.M. Dircks, Limburg Ing. Chr. Versteeg, Limburg Mr. M.L.M. van Ravels, voorzitter A.A.E.M. Gijsbers F.J. Goossen Drs. W. Heijbroek Drs. K. Loeff Mr. J.C. van Oordt P.G. Arp, eindredacteur Drs. E. Ie Gras, redacteur Drs. W. Heijbroek, redacteur Mevrouw drs. W.W. Linskens- van de Poel, redacteur N. Vervat, redacteur Mevrouw drs. A.M. ten Cate, redactie adviseur A.A.E.M. Gijsbers, redactiemedewerker Eeuwfeest In het verslagjaar overleed Dr. Ph.M. Bos scher, redacteur. Directie Drs. K. Loeff, algemeen directeur Drs. W. Wolters Drs. J.P.J. van der Haagen, directeur bescherming R.E. Lureman E. van Arkel Medewerkers Mevrouw A.A.M. van Kampen, directie assistent Mevrouw W.V. de Vries, medewerker website Drs. M.L.T. Witte, beleidsmedewerker Mevrouw D. Blok-Hartman, ledenadministratie L. van Kilsdonk, huismeester Mevrouw I. Agterkamp, freelance coördinator excursies Mevrouw E. Arends, freelance coördinator pr-vrijwilligers H. Hoogeveen, medewerker Eeuwfeest Jaarverslag 2011 Heemschut 37

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2011 | | pagina 37