Provinciale commissies Groningen Overijssel Mevrouw G. op den Akker Jensemaweg 9, 9883 TH Oldehove Tel. 0597-561203 06-50515431 gitta@laurenshout.nl Mr. H.F. Wolgen, voorzitter Dr. Ph.M. Bosseher, vieevoorzitter Mevrouw G. op den Akker, secretaris J. Louwes, lid, penningmeester Mevrouw drs. M.J.A. Vooijs, pr-adviseur Ir. P.P. Bosch, technisch adviseur J. Battjes, technisch adviseur Mevrouw M.J.A. van den Burg, lid V. Erdin, lid G.J. Hendriks, lid H. Leffers, lid Drs. H.R. Caderius van Veen, lid Mevrouw A.J. Wendker, lid R.M.Th. Wobbes, lid Mutaties: Drs. M. Hillenga heeft op 1 juli het penningmeesterschap neergelegd, evenals tech nisch adviseur K. Holstein. Friesland Mevrouw C. Duim Zaailand 2b, 8911 BL Leeuwarden Tel. 058-2134192 e.duim@hetnet.nl Gustaaf Witsen Elias, voorzitter Carla Duim, secretaris Ruud Saarloos, penningmeester Marloes Eskens, pr website Sjolle Wieringa, technisch adviseur Jan Piet de Boer, technisch adviseur Agaath Arends, lid Jan C. de Kroon, lid Gert jan Timmer, lid Rudolph Wielinga, lid Mutaties: De heren Henk Hettema (lid) en Thom Zomerschoe (secretaris/penningmeester) zijn gestopt met hun werkzaamheden. Drenthe De heer J. van Rooij Steendijk 221, 9404 AD Assen Tel. 0592-301007 jvrooij@xs4all.nl R.H.J. (Rob) Staal, voorzitter Dr. ir. H.J.M. (Jeroen) van Rooij, secretaris W.F.R. (Winny) Feenstra, penningmeester Drs. P.F. (Eric) Le Gras, pr-adviseur P. (Piet) Pilkes, adviseur stedenbouw L. (Leen) de Graaf, technisch adviseur R. (Romke) van Willenswaard, adviseur landschap J.A. (Jetty) Cock-Hiddinga, lid B.J. (Bernhard) Hanskamp, lid H. (Hans) Ladrak, lid R. (Roelie) Geerts, lid Dr. S.B. (Seerp) Ybema, lid Mevrouw H. de Nekker - van den Berg Haarbeek 1, 8033 BH Zwolle Tel. 038-453027 arie.nekker@planet.nl Drs. W.J. Plomp, voorzitter B.J.M. Duimel, penningmeester/ waarnemend voorzitter Mevrouw H. De Nekker- van den Berg, secretaris Ir. E.R. Huijgen, technisch adviseur G.J. te Winkel, technisch adviseur L. Polhuijs, pr-adviseur P. Dekker J.L. Eggens J.J. de Kroes J.J. Krommendijk M.N.M. Overbeek A. Velsink Mutaties: Prof dr. N.P. Mol heeft zijn functie neergelegd in verband met zijn gemeenteraads lidmaatschap. Mr J. Langeler heeft in november afscheid genomen. Sinds december vervult de heer L. Polhuijs de functie van pr-adviseur. Gelderland Mevrouw drs. GJ. Dorhout Coehoornsingel 60, 7201 AD Zutphen Tel. 0575-510527 geertruud@dorhout.net g.j.dorhout@gmail.com Ing. R.J. Veelders, voorzitter A.A.E.M. Gijsbers, vieevoorzitter Mevrouw drs. G.J. Dorhout, secretaris Ing. J.G.Chr. Scharten, penningmeester/technisch adviseur RO J.H. Reijnen, technisch adviseur Mevrouw drs. M.E. Koning, pr-adviseur Mevrouw drs. M. Jetten R.E. Lureman M. Niemeijer Mr. C.A. Raas Drs. H. Roodenburg Ir. H. Swaagstra Drs. W. Wolters Mevrouw J. van Dam, adspirant lid Mutaties: Steven van Hoorn nam afscheid als gewoon lid per 16 maart evenals Marga Jetten als secretaris per 1 oktober. De nieuwe secretaris is per 1 oktober Geertruud Dorhout. Utrecht De heer T.V. van Es Gouwestraat 28, 3522 CJ Utrecht Tel. 0348-401435 06-36149364 t.v.vanes@gmail.com Drs. C. Verhaar, voorzitter T.V. van Es MA, MSc, secretaris, vieevoorzitter Ing. G.H. de Koek, penningmeester Ing. P. D. van Vliet, technisch adviseur, adviseur planologie Ir. P. van Dun, technisch adviseur Mevrouw M. M. M. de Wit, pr-adviseur Drs. G.H. Abrahamse Ir. H. Dekker Ing. G. H. de Koek Mevrouw drs. T van Merwijk Mevrouw C. Van Kouwen MA Vaste gasten Mevrouw Dr. C.L. van Groningen, het Utrechts Landschap Dr. E. Nijhof, Utrechtse Stichting voor het Indu strieel Erfgoed (USINE) Flevoland De heer mr. S.C. Trip Groenhof 12, 1352 AA Almere Tel. 036-5314456 s.c.trip@planet.nl P.R. Nijhof, voorzitter Mr. S.C. Trip, secretaris B. Scholten, penningmeester Ing. J. Bergshoeff, technisch adviseur P. Voermans, technisch adviseur R. Bakelaar, planologisch adviseur E.G. Boshuijzen, pr-adviseur W. Baarsen, lid Mevrouw drs. W.H.J.van der Most, lid Mevrouw drs. M.A.S. van Sprang-Kamstra, lid Mutaties: Penningmeester de heer H.M. van Lierop heeft de commissie verlaten. De heer P. Voermans uit Dronten trad in het verslag jaar toe. De heer B. Scholten keerde terug als penningmeester in 38 Heemschut Jaarverslag 2010

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2010 | | pagina 38