Lisse Brielle Reeuwijk Woubrugge. Restaurant Dis Genoten wil ingrijpend verbouwen. Alphen aan den Rijn. Sluisje bij gemaal Neptunus. Beschermingsactiviteiten Woubrugge, gemeente Kaag en Braassem Restaurant Dis Genoten Raadhuisstraat 2. Ingrijpende ver anderingen door verbouw. Bezwaar ingediend tegen besluit pand niet aan te wijzen als gemeentelijk monument. Pijnacker Oude stationsgebouw Sloop. Bezwaar ingediend tegen sloopvergunning en tegen besluit gebouw niet aan te wijzen als gemeentelijk monument. Wassenaar Sint Jozefkerk Van Cranenburehlaan 31. Functie wijziging. Bezwaar ingediend tegen besluit kerk niet aan te wijzen als gemeentelijk monument. Jachtopzienershuisjes Raaphorstlaan 36-37. Sloop. Verzoek ingediend voor plaatsing op gemeen telijke monumentenlijst. Boerderijen landgoed Eikenhorst Eikenhorst 3, Raaphorst 5. Sloop. Waardestelling met advies over herinrichting locaties opgesteld en aangeboden aan BEtW. Oude openbare school Fleerenweg 251-253. Sloopdreiging. Bezwaar ingediend tegen verlenen sloopvergunning. Alphen aan den Rijn Sluis bij gemaal Neptunus Maehineweg. Sloop. Bezwaar inge diend tegen besluit sluis niet aan te wijzen als gemeentelijk monument. Leiden •Aalmarktgebied Voorontwerp bestemmingsplan. Sloop diverse panden. Zienswijze ingediend. Pakhuizen Scharloo 2-10. 16e-eeuwse pakhuizen vervallen door ver waarlozing. Overleg gevoerd met gemeente over restauratie. Rotterdam Gebouw Erasmus verzekeringen Boompjes. Sloop. Voorstel voor dracht als gemeentelijk monument niet overgenomen. Woning schoolhoofd Oranjeboomstraat 111. Sloop. In overleg met Bureau Monumenten aangedrongen op behoud. Boerderij Bergse Linker Rottekade 451. Sloopdreiging. Mogelijkheid voor behoud besproken met Bureau Monumenten. Rotterdam-Delfshaven Stopplaats Beukelsdijk RFC-weg. Voorstel van bewoners voor aanwijzing als gemeente lijk monument door gemeente afgehouden. In overleg met Bureau Monumenten aandacht gevraagd voor aanwijzing. Voorburg Opstandingskerk Rembrandtlaan 92. Sloop. Verzoek om steun voor behoud afgewezen in verband met onvoldoende monumentwaardigheid. Strijen Dorpshuis Sloop. Voordracht voor monu mentenbescherming afgewezen in verband met onvoldoende cultuur historische waarde. Daglonershuisjes Oudeweg 100-102. Sloop. Verzoek om steun voor behoud afgewezen in verband met verleende sloopver gunning. Ouderkerk aan den IJssel •Aanwijzing monument Kerkweg 14. Woning. Voorstel van bewoners voor aanwijzing als gemeentelijk monument door gemeente afgehouden. Verzoek om steun voor aanwijzing afgewezen in verband met onvoldoende monu mentwaardigheid. Jaarverslag 2010 Fleemschut 23

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2010 | | pagina 23