Medewerkers van Heemschut v.l.n.r.: Piet Arp, Gea Schilte, Tiny Klein Nijenhuis, Louis van Kilsdonk, Joseeph van der Haagen, Ewout van der Dussen en Ellen Wilbrink Stand van zaken per 31 december 2006 Samenstelling algemeen bestuur mr. H.J.E. Bruins Slot, voorzitter mw. drs. I. Günther, viee-voorzitter mr. M.L.M. van Ravels, secretaris mw. A. van den Berg, penningmeester dr. Ph.M. Bosscher drs. P.H. van Gessel A.A.E.M. Gijsbers drs. W. Heijbroek mr. E.S. Hoogendijk drs. F.J.A. IJsselmuiden mr. H.J. Lanjouw mr. dr. A.H.A. Lutters P.R. Nijhof mr. J.C. van Oordt drs. W.J. Plomp drs. C. Verhaar ing. L. de Visser jhr. G.G. Witsen Elias drs. W. Wolters tevens lid von het dagelijks bestuur Samenstelling van het college van technisch adviseurs ing. L. de Visser, voorzitter drs. J.P.J. van der Haagen, plv. voorzitter ir. P.P. Bosch, Groningen ir. K. Holstein, Groningen S. Wieringa, Friesland ir. M.H. Mauritz, Drenthe ing. L. de Graaf, Drenthe ir. E.R. Huijgen, Overijssel G.J. te Winkel, Overijssel J.H. Reijnen, Gelderland ing. J.G.C. Scharten, Gelderland ing. R.J. Veelders, Gelderland drs. P. Donkersloot, Utrecht ing. P.G.D. van Vliet, Utrecht ing. J. Bergshoeff, Flevoland ir. P.M. Ca pel Ie, Noord-Holland H. Dirkx, Noord-Holland ing. W. Schagen, Noord-Holland ir. P.C. Lankamp, Amsterdam ing. A.C. Bitter, Zuid-Holland G.K. Vos, Zuid-Holland H.J.J. Oome, Noord-Brabant B.J.M. Tonies, Noord-Brabant G.B.F. van der Vliet, Noord-Brabant H.L.M. Dircks, Limburg ing. Chr. Versteeg, Limburg Samenstelling van de staf van het Landelijk Bureau te Amsterdam Directie: drs. K. Loeff, algemeen directeur a.i. drs. J.P.J. van der Haagen, directeur bescherming Medewerkers: P.G. Arp, eindredacteur mw. D. Blok-Hartman, administratief medewerkster E.F. van der Dussen, freelance coördinator PR Et Voorlichting L. van Kilsdonk, huismeester mw. J. Klein Nijenhuis-Stoker, financieel administratief medewerkster mw. G.G. Schilte-Ludwig, coördinator publieksevenementen mw. drs. E. Wilbrink, directie-assistent Samenstelling van de provinciale commissies Groningen mr. H.F. Wolgen, voorzitter dr. Ph.M. Bosscher, vice-voorzitter mr. G.H. Wildeboer, secretaris drs. M. Hillenga, penningmeester ir. P.P. Bosch, technisch adviseur ir. K. Holstein, technisch adviseur mw. drs. M.J.A. Vooijs, PR-adviseur drs. H.R. Caderius van Veen dr. J. de Haan G. J. Hendriks H. Leffers R. Wobbes Friesland jhr. G.G. Witsen Elias, voorzitter mr. R.Ch. Verschuur, secretaris/penningmeester ing. S.E. Wieringa, technisch adviseur dr. R.P. van Huiten, website mw. drs. A. Arends H. Hettema P. Prins R. Saarloos drs. G.J. Timmer ir. R. Wielinga Drenthe mr. H.J. Lanjouw, voorzitter mr. D. Hoeksema, secretaris ir. R. Ritz, penningmeester mw. G. Amoureus, excursies H. Berg, landschapsadviseur mw. J.A Cock, excursies drs. E. Le Gras, PR-adviseur 22 Heemschut Jaarverslag 2006

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2006 | | pagina 22