Vaststellen Beleidsplan 2004-2008 Een initiatiefgroep bestaande uit leden van de provinciale commissies Noord- en Zuid-Holland en Utrecht heeft begin 2003 de discussienotitie 'Cultuurhistorie is moderner dan u denkt5 opgesteld. Het dagelijks bestuur heeft vervolgens de provinciale commissies en de directie van de vereniging in de gelegenheid gesteld om op die notitie te reageren. Vervolgens is door de initiatiefgroep een vergelijking gemaakt tussen de notitie en het geldende beleidsplan 2000-2005. In het najaar van 2003 is prof. dr. A. van der Zwan bereid gevonden om de totstandkoming van een nieuw beleidsplan te coördineren. Er zijn zittingen belegd met een interne en externe klankbordgroep. Alle reacties zijn verwerkt in het Beleidsplan 2004-2008. Tijdens de Algemene Vergadering van Leden was prof. dr. A. van der Zwan gastvoorzitter tijdens dit agendapunt. Hij lichtte de totstandkoming en de inhoud van het Beleidsplan 2004-2008 toe. Het Beleidsplan is vervolgens met inachtneming van kleine wijzigingen door de Algemene Vergadering van Leden vastgesteld. inzet voor de vereniging onderscheiden met de Ton Kootpenning. De heren ontvingen de onderscheiding uit handen van de scheidend voorzitter de heer Van Tuyll van Serooskerken. Middagprogramma Aansluitend aan de vergadering vond een middag programma plaats met excursies door het historisch centrum van Alkmaar en door de Schermer. Een verslag daarvan is opgenomen in het hoofdstuk over de landelijke publieksactiviteiten. Ton Koot-penning De heer ing. Sj. Jantzen, al ruim 35 jaar lid van de provinciale commissie Drenthe, en de heer drs. J.A. de Kroon, ruim twaalf jaar voorzitter van de provinciale commissie Friesland en aftredend lid van het dagelijks en algemeen bestuur, zijn als dank voor hun jarenlange 5 Het bezoek aan de Grote Sint Laurenskerk te Alkmaar tijdens het middagprogramma van de Algemene Vergadering van Leden op 15 mei 2004

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2004 | | pagina 7