Redactieraad Samenstelling van de redactieraad (tot 30 april 2003) A.M. den Haan, voorzitter drs. H.C. Franssen, secretaris drs. J.J. Bollebakker H.J. Derksen J.D. Gerritsen P. de Rui j ter drs. W. Wolters drs. J.P.J. van der Haagen (adviserend lid) Opheffing redactieraad Door het besluit van het dagelijks bestuur conform het advies van de redactieraad is de redactieraad opgeheven per 1 mei 2003. Op diezelfde datum is de nieuwe eindredacteur in dienst is getreden en heeft het dagelijks bestuur de benoeming van de nieuwe redactieleden bekrachtigd. De redactieraad heeft zich gedurende het eerste kwartaal van 2003 niet alleen gebogen over de inhoud van de komende nummers van het tijdschrift. Er is ook tijd geïnvesteerd in de benoeming van de nieuwe eindredacteur, de selectie en voordracht van redacteuren, een tweede vervolgadvies over de organisatie van het tijdschrift en een advies over een gewijzigde opzet van de prijsvraag in het tijdschrift, eventueel als opvolger van de Heemschut Persprijs. De redactieraad heeft bovendien advies uitgebracht aan het dagelijks bestuur over de vergoedingen voor auteurs en fotografen. In de algemene vergadering is onder dankzegging afscheid genomen van de leden van de redactieraad. De meeste leden blijven gelukkig actief betrokken bij het werk van de vereniging. Definitief afscheid werd genomen van de heren P. de Ruijter en A.M. den Haan. Een speciaal woord van dank was er voor de heer Den Haan, die jarenlang de voorzittershamer hanteerde. De heer van Tuyll prees de heer Den Haan voor de wijze waarop hij de redactieraad al die jaren heeft laten functioneren. 42

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2003 | | pagina 44