3. Bestuur Samenstelling van het bestuur Mutaties Vergaderingen van het dagelijks en algemeen bestuur (per 31 december 2002) ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken, voorzitter mr. M.L.M. van Ravels, secretaris mr. E. ten Ca te, penningmeester raw. drs. I. Günther, vice'voorzitter drs. J.J. Bollebakker dr. Ph. M. Bosscher mw. drs. A.H.J.M. van Delft drs. P.H. van Gessel ir. P.C. Groen A.A.E.M. Gijsbers drs. W. Heijbroek drs. J.C. de Kroon mr. dr. A.H.A. Lutters mr. D.J. Merhottein drs. H. Smit drs. W. Wolters drs. F.J.A. IJsselmuiden tevens lid van het dagelijks bestuur De heer ir. R.M.Th. Adriaansens heeft per 1 juli 2002 het voorzittersschap van de provinciale com missie Zeeland en het lidmaatschap van het algemeen bestuur overgedragen aan de heer drs. W. Heijbroek. De heer drs. C. Verhaar is benoemd tot voorzitter van de provinciale commissie Utrecht en toegetreden als lid van het algemeen bestuur. In Noord-Brabant trad mevrouw drs. A.H.J.M. van Delft aan als voorzitter, zij vertegenwoordigt in die hoedanigheid de commissie binnen het alge meen bestuur. De heer mr. E. Dienaar heeft zich niet beschikbaar gesteld voor herbenoeming in het algemeen bestuur. In het verslagjaar kwam het dagelijks bestuur negen maal bijeen. De vergaderingen vonden vooraf gaand aan de vergaderingen van het algemeen bestuur plaats in het midden van het land (zie onder) of in het Korenmetershuis te Amsterdam. Het algemeen bestuur vergaderde viermaal: op 16 maart te Amersfoort, op 4 juli te Utrecht, op 26 oktober te Rotterdam en op 13 december te Utrecht. Naast reguliere zaken als de jaarrekening, de begroting en de verslaglegging van vergaderingen en commissiebijeenkomsten werd tijdens de bestuursvergaderingen onder andere gesproken over de verhoudingen tussen het dagelijks bestuur, het algemeen bestuur, de Algemene Vergadering van Leden en de provinciale commissies. Een ander belangrijk agendapunt vormde de verhouding tussen het dagelijks bestuur, de eindredacteur, de redactie en de redactieraad. 7

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 9