Flevoland Adres secretariaat: p/a Groenhof 12 1352 AA Almere e-mail: trip@freeler.nl Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2002) P.R. Nijhof, voorzitter B. Scholten MBA, penningmeester mr. S.C. Trip, secretaris ing. J. Bergshoeff, technisch adviseur E.G. Boshuijzen, pr-adviseur mw. drs. M.A.S. van Sprang-Kamstra W. Baarsen mw. drs. W.H.J. van der Most Mutaties Per 1 januari 2002 zag drs. G.H.L. Tiesinga zich wegens gezondheidsredenen genoodzaakt het voorzitterschap te beëindigen. Gelukkig is in de herfst van 2002 de heer P.R. Nijhof bereid gevon den om deze functie op zich te nemen. Het bestuur is in 2002 bovendien uitgebreid met een twee tal nieuwe leden, te weten mw. drs. W.H.J. van der Most en de heer W. Baarsen, waarvan de laatste afkomstig is van de oudste Flevolandse gemeente Urk. Vergaderingen De commissie vergaderde dit jaar 5 maal. Beschermingsactiviteiten Oud'Kraggenburg In Oud-Kraggenburg wordt een vervallen, voormalige lichtwachterwoning aan het einde van een oude strekdam met havenkom -a la Schokland- door een particuliere eigenaar gerestaureerd. Op uitnodiging van de eigenaar werd de restauratie door het bestuur met veel genoegen bezichtigd, waarbij wel bleek dat door de eigenaar geplande bebouwing van een deel van de voormalige havenkom niet eenvoudig zou zijn. Provinciale Publieksactiviteiten Er zijn plannen gemaakt om onze Flevolandse leden kennis te laten maken met de provinciale com missie en haar werk door middel van een excursie, die zijn beslag zal krijgen in 2003. 32

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 34