Utrecht Samenstelling van de provinciale commissie Vaste gasten Mutaties Vergaderingen Adres secretariaat: Mijzijde 49 3471 GP Kamerik e-mail: kuiper.duijnker@wxs.nl (per 31 december 2002) drs. C. Verhaar, voorzitter H.F. Kuiper, secretaris ing. P.D. van Vliet, technisch adviseur objecten drs. P. Donkersloot, technisch adviseur planologie G.H. de Koek, plaatsvervangend technisch adviseur objecten drs. M.G. Lemmens, pr'adviseur H.E. Dekhuijzen J.H. van Doorn J.F.K. Kits Nieuwenkamp ir. N.R.A. Krekel, plaatsvervangend voorzitter mw. M.M.M. de Wit mw. M. Zahle dr. C.T.J. Wreesmann dhr. J.N.M. de Grood, vereniging Oud-Utrecht mw. A.J.M. Koenhein, uit de nieuwe Utrechtse regio Vianen dhr. H.A. Teijen, het Utrechts Landschap Om gezondheidsredenen heeft de heer M. Jansen in 2002 zijn werk voor de commissie moeten stak en. De heer E. Maes heeft zijn lidmaatschap door drukke werkzaamheden (hopelijk tijdelijk) stopgezet. De gelederen van de commissie werden versterkt met de heer C.T.J. Wreesmann te Zeist en mevrouw M. Zahle te Amersfoort. De provinciale commissie Utrecht vergaderde in 2002 acht maal. In mei 2002 werd een interne studiedag georganiseerd. De route van de jaarlijkse publieksexcursie werd bekeken en er werd deelgenomen aan een stadsrondleiding in het recentelijk bij de provincie Utrecht gevoegde Vianen. Na de gezamenlijke lunch werden de interne organisatie van de provinciale commissie en een door de pr-adviseur opgesteld 'pr-plan van aanpak' besproken. Fiierin werd onder andere aangedrongen op het vervaardigen van een algemene presentatie over de Bond Heemschut voor gebruik bij externe relaties. 30

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 32