Provinciale publieksactiviteiten Overijssel Samenstelling van de commissie Mutaties Vergaderingen Echten Op zaterdag 14 september organiseerde de provinciale commissie Drenthe een excursie naar het dorpje Echten. Na ontvangst op Huize Echten, waar uitleg werd gegeven over de geschiedenis van het huis en het huidige gebruik ervan, konden de deelnemers het bezichtigen. Aansluitend volgde een wandeling door het park van Huize Echten naar café-restaurant Boschlust waar de lunch werd gebruikt. Na een wandeling door Echten werd de dag afgesloten met een drankje in Huize Echten. Adres secretariaat: Postbus 446 7600 AK Almelo e-mail: pjb.sloot@12move.nl (per 31 december 2002 drs. H. Smit, voorzitter mw. A. Sloot-Habers, secretaris G. Witteveen, penningmeester ir. E.R. Huygen, technisch adviseur H.J. Nieuwenhuis, PR-adviseur B.J.M. Duimel ir. G.Th. M. de Lange H.C. Methorst prof. dr. N.P. Mol mr. A.C. Nysingh dr. H. Reynders ir. D.M. van der Schrier ir. J.M. Veldhuis De samenstelling van de commissie onderging enige veranderingen. Op 1 februari 2002 overleed technisch adviseur Bert van Leeuwen, een gevoelig verlies voor de provinciale commissie. Nog voor zijn overlijden had Van Leeuwen een opvolger aanbevolen in de persoon van ir. E.R. Huygen uit Dalfsen. Het commissielid A.J. Olthof verliet wegens persoonlijke omstandigheden na vele jaren de commissie. Ook mr. A.C. Nysingh kondigde aan volgend jaar terug te willen treden. Een nieuwe aanwinst is prof. dr. N.P. Mol uit Enschede, die halverwege het verslagjaar zijn intrede deed in de provinciale commissie. De commissie vergaderde in 2002 zes maal: op 22 februari, 19 april, 14 juni, 20 september, 1 november en 20 december. De vergadering van 20 september werd gehouden in het stadhuis van Hengelo, de decembervergadering vond plaats in het Deventer stadhuis. De overige bijeenkomsten werden alle bij Het Oversticht in Zwolle gehouden. 24

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2002 | | pagina 26