4. Bestuur Samenstelling van het bestuur (per 31 december 2001) ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken, voorzitter mr. M.L.M. van Ravels, secretaris mr. E. ten Cate, penningmeester mw.drs. I. Günther, vice-voorzitter ir. R.M.Th. Adriaansens drs. J.J. Bollebakker mr. E. Dienaar drs. RH. van Gessel ir. RC. Groen A.A.E.M. Gijsbers drs. J.C. de Kroon mr.dr. A.H.A. Lutters mr. DJ. Merhottein drs. S. Sakko drs. H. Smit mr. H.F. Wolgen drs. W. Wolters drs. F.J.A. IJsselmuiden tevens lid van het dagelijks bestuur Mutaties Helaas heeft Heemschut afscheid moeten nemen van zijn bestuurslid drs. D. van Leeuwen, die op 19 april overleed na een kortstondig ziekbed. De heer dr. RG.J. Zelissen verliet het algemeen bestuur en trad terug als voorzitter van de provinciale commissie Noord-Brabant. De heer ir. N.R.A Krekel heeft om leeftijdsredenen zijn functies als lid van het algemeen be stuur en als voorzitter van de provinciale commissie Utrecht beëindigd. De heer drs. G.H.L Tiesinga moest mede om gezondheidsredenen al voor het einde van het jaar het voorzitterschap van de provinciale commissie Flevoland neerleggen evenals het lid maatschap van het algemeen bestuur. Vergaderingen van het algemeen bestuur In het verslagjaar kwam het algemeen bestuur vijfmaal bijeen, te weten op 30 maart te Amersfoort, op 1 mei te Amsterdam en op 30 juni, 19 oktober en 8 december te Amersfoort. Naast de reguliere zaken, zoals de jaarrekening 2000, de begroting 2001 en de verslaglegging van vergaderingen en commissiebijeenkomsten, besteedde het bestuur aandacht aan de reactie van Heemschut op de Vijfde Nota over de Ruimtelijke Ordening, de benoeming van een nieuw algemeen directeur, de projecten voor kwaliteitsimpuls van advisering door de provinciale commissies, de ontwikkeling van de website en de publieksactiviteiten. 8

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 9