Noord-Brabant commissie besloot daarom om ook van monumenten uit de overige Zeeuwse regio's foto's te laten maken. Tijdens de open-monumentendag heeft de pr-medewerker een kleine stand met foto's ingericht. Om dit soort presentaties een professionelere aanblik te geven zal enig tentoon stellingsmateriaal worden aangeschaft. Tijdschrift In het tijdschrift Heemschut werd regelmatig aandacht besteed aan Zeeuwse zaken Adres secretariaat: Bossestraat 18 5374 HT Schaijk Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2001) drs. A.H.J.M. van Delft, voorzitter (vanaf 1 oktober 2001) mr. P.P.W. Eijssen, vice-voorzitter ir. H.N.G.M. Boot, secretaris/penningmeester H.J.J. Oome, technisch adviseur B.M.J. Tonies, technisch adviseur ing. L. de Visser, technisch adviseur J.H. Keunen, pr-medewerker J. Beekmans drs. E. Dolne J.M.C. van der Eerden W.F. Jansen wzn. dr. A.J.C. van Leeuwen ing. Th.G.R. Linders H.H.M. Strijbos ing. H.J.P. van de Weem ir. J.W.G. Witmer Mutaties De heer dr. P.G.J. Zelissen is op 1 februari 2001 vertrokken als voorzitter, deze functie is per 1 oktober 2001 overgenomen door mevrouw drs. A.H.J.M. van Delft. Vergaderingen In 2001 vergaderde de commissie vijfmaal en wel op 7 februari, 4 april, 18 juli, 12 september en 13 november. De geplande vergadering op 9 mei zou op locatie worden gehouden, maar kon geen doorgang vinden. De vergaderingen werden, behalve de vergadering van 13 november, gehouden in de vergaderruimte van het Franciscushuis te 's-Hertogenbosch. Op 13 november is vergaderd in het gemeentehuis van Sint-Oedenrode, waarbij tevens de betrokken wethouder van de gemeente, de heer C.G.A. van Rossum, en de betrokken ambtenaar monumentenzaken, de heer J. Kerstholt, aanwezig waren en toelichting gaven op het monumentenbeleid van deze gemeente. Na de vergadering werden onder 37

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 38