Zuid-Holland leverde een artikel over de VOC-werf en een column over restauratieprincipes voor het tijdschrift Heemschut. Website De website wordt regelmatig geactualiseerd en de commissie is vertegenwoordigd in de Website-redactie. Overige activiteiten Leden van de Commissie Amsterdam hebben Heemschut vertegenwoordigd tijdens de Open Monumentendagen op de Monumentenmarkt in september en op de Restauratiebeurs in 's- Hertogenbosch in oktober. Ook bij de uitreiking van de persprijs in Haarlem en bij de kennismakingsbijeenkomst met de nieuwe wethouder waren leden van de commissie aanwezig. Tijdens die laatste bijeenkomst heeft de heer Eelman een korte presentatie gegeven over het werk en de betekenis van Heemschut. Adres secretariaat: dr. Lothlaan 15 2481 AB Woubrugge Samenstelling provinciale commissie (per 31 december 2001) drs. J.J. Bollebakker, voorzitter drs. C.J. de Jong, secretaris drs. J.E. van Teylingen, penningmeester A.C. Bitter, technisch adviseur, tevens voorzitter subcommissie objecten M. van Hemert, technisch adviseur ir. V.J.J.A. Gijsbers, voorzitter subcommissie ruimtelijke ordening drs. M. van Winsen, tweede secretaris ir. J. Fens F. Focke ir. F.H. Goppel drs. L.H. van der Meule, pr-medewerker mevr. drs. N. de Roy van Zuydewijn drs. G.J.M. Sonnemans G.K. Vos Adviserende leden subcommissie Ruimtelijke Ordening mevr. ir. M.J. van Ansen dr. W. van de Ham mevr. Ir. E. Kolff ir. D. van der Veen mevr. M.C.R van Vliet Mutaties De heer J. Dierdorp heeft medio 2001 bedankt als lid van de commissie en tijdens de laatste vergadering in 2001 is afscheid genomen van mr. S. van Haersma Buma. 31

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 32