Amsterdam Public Relations Er verscheen meerdere malen een nieuwsbrief die tevens in verkorte weergave op de Noord- Hollandpagina van de website te raadplegen was. In het tijdschrift Heemschut zijn verschillende ondersteunende artikelen en enkele losstaande aandachtsartikelen over cultureel erfgoed in het algemeen geplaatst. Het decembernummer werd door voorzitter IJsselmuiden op het landgoed Duin en Kruidberg feestelijk gepresenteerd aan de heer Van Kemenade, Commissaris van de Koningin in Noord Holland. Adres secretariaat: Langswater 769 1069 EG Amsterdam Samenstelling van de commissie Amsterdam (per 31 december 2000) mr. E. Dienaar, voorzitter mr. R. Vos, vice-voorzitter mw. Drs M.J. Kuipers-Verbuijs, secretaris penningmeester ing. L. Eelman, technisch adviseur mr. E. Hoogendijk, technisch adviseur ruimtelijke ordening ir. R Lankamp D. Mulder Mutaties Gedurende het jaar 2001 is de samenstelling van de commissie gewijzigd. Vier leden verlieten de commissie, hun plaatsen werden door twee nieuwe leden ingenomen. De functie van penningmeester, die in de loop van het jaar door ontheffing vacant werd, kon worden vervuld, maar voor de functie van PR medewerker is nog een vacature. Vergaderingen De commissie Amsterdam is in 2001 in totaal 10 keer bijeen geweest, te weten op 6 januari, 8 februari, 29 maart, 17 mei, 21 juni, 9 augustus, 27 september, 1 november en 13 december. Tijdens de bijeenkomsten kwamen de volgende onderwerpen aan de orde: 1Het functioneren van de Commissie Amsterdam 2. Contacten met andere monumentenbeschermers waaronder Stadsherstel 3. Het Amsterdam Overleg 4. Bescherming en publieksactiviteiten Beschermingsactiviteiten Gevallen, waarin de commissie actie heeft ondernomen: Brandweerkazerne De brandweerkazerne werd gered van de sloop en is aangewezen als Rijksmonument 29

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 30