Vergaderingen van het dagelijks bestuur In het verslagjaar kwam het dagelijks bestuur negenmaal bijeen. Uiteenlopende onderwerpen kwamen aan de orde. Een drietal projecten is opgezet waarvoor subsidie van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg is verworven. Het betreft de publieksactiviteiten, kwaliteitsimpuls advisering door provinciale commissies en de doorontwikkeling van de website, met onder andere de meldpuntfunctie. De website-redactie kreeg een formele status als projectgroep voor de verdere ontwikkeling van de website van Heemschut. Na discussie over de situatie in de redactieraad heeft een commissie van drie opdracht gekregen een opzet uit te werken voor een andere relatie tussen redactieraad en redactie van het tijdschrift. Vertegenwoordigingen Heemschut is het afgelopen jaar door bestuurs- en directieleden vertegenwoordigd in de vol gende organisaties: ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken: Council van Europa Nostra mevrouw drs. I. Günther Steunpuntennetwerk Rijksdienst voor de Monumentenzorg (RDMZ) drs. S. Sakko: Stichting Nationaal Contact Monumenten (NCM) Overleggroep Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond en Bond Heemschut Stichting Platform Landschap en Cultuurhistorie drs. W. Wolters Raad van advies Stichting Menno van'Coehoom B.J.M. Duimel Raad van advies Stichting Menno van Coehoom Directeurenoverleg NCM H.J. Derksen Directeurenoverleg NCM drs. J.P.J. van der Haagen Overleggroep Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond en Bond Heemschut Stichting Platform Landschap en Cultuurhistorie 9

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2001 | | pagina 10