Vergaderingen van het dagelijks bestuur In het verslagjaar kwam het dagelijks bestuur negenmaal bijeen. Vele onderwerpen passeerden de revue. Naar aanleiding van de Beleidsnotitie 2000-2005 werd een Beleidsplan en een meeijarenbegroting 2000-2004 opgesteld. Wat betreft de publieksbenadering werden de publieksactiviteiten tussentijds geëvalueerd, werd het PR-plan 2000-2001 opgesteld en de ontwikkeling van de website van Heemschut besproken. Daarnaast was er aandacht voor de ontwikkeling van het zogenaamde steunpuntennetwerk en de wijze waarop Heemschut daarin zou kunnen participeren Vertegenwoordigingen Het dagelijks bestuurslid drs. S. Sakko is lid van het dagelijks bestuur van de Stichting Nationaal Contact Monumenten. Het algemeen bestuurslid mr. E. Dienaar vertegenwoordigde onze organisatie in Europa Nostra tot het najaar. Sindsdien vertegenwoordigt de voorzitter, ir. E.H. van Tuyll van Serooskerken, Heemschut in Europa Nostra. De permanente overleggroep Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond en Bond Heemschut kwam enkele malen bijeen. Voor Heemschut hebben hierin zitting drs. S. Sakko, lid van het dagelijks bestuur, drs. J.P.J. van der Haagen, directeur juridische ruimtelijke zaken, en ing. L. de Visser, technisch adviseur van de provinciale commissie Noord-Brabant. De algemeen directeur, de heer B.J.M. Duimel, vertegenwoordigt Heemschut in de raad van advies van de Stichting Menno van Coehoom. Het NCM organiseert het zogenaamde directeurenoverleg; namens Heemschut neemt de algemeen directeur aan dit overleg deel. Drs. S. Sakko is lid van het bestuur van de Stichting Platform Landschap en Cultuurhistorie; drs. J.P.J. van der Haagen is waarnemend lid. 5

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2000 | | pagina 9