Vergaderingen De afdeling Limburg kwam in 2000 zesmaal bijeen, en wel op 3 mei, 7 juni, 15 september, 26 oktober en 22 december. Drie vergaderingen werden namens het landelijk bureau bijgewoond door de directeur juridische en ruimtelijke zaken van de Bond Heemschut, drs. J.P.J. van der Haagen. De vergaderingen werden tevens bijgewoond door F.J.F. Geurts (ambtelijk secretaris) en mevr. J. Versteden (notuliste), beiden in dienst bij de Stichting Monumentenhuis Limburg. Deze stichting ondersteunt de afdeling Limburg in met name de administratieve zaken. Beschermingsactiviteiten Roerdalen, voormalig College St. Ludwig te Vlodrop Public Relations Ook in 2000 verschenen diverse artikelen in het tijdschrift Heemschut van de hand van PR- medewerker de heer Hovens. Deze artikelen werden gekenmerkt door een regionale verspreiding van onderwerpen alsmede door afwisselende aandacht voor oude en nieuwe monumenten. Publieksactiviteiten De commissie organiseerde in 2000 een excursie voor haar leden. Overige activiteiten en contacten Ook in 2000 werden de activiteiten van het Monumentenkontakt, contactorgaan voor monumentenorganisatie in Midden-Limburg, met belangstelling gevolgd. Monumentenkontakt werd in oktober 1991 opgericht op initiatief van de Heemkundevereniging Roerstreek en de Bond Heemschut, afdeling Limburg, met als doel het uitwisselen van kennis en ervaring. De voorzitter heeft zitting in het algemeen bestuur van de Stichting Monumentenhuis Limburg. 37

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2000 | | pagina 41