Contacten In het verslagjaar zijn er regelmatig onderlinge contacten geweest met leden van de PC en de Technisch Adviseurs, waarbij het er vooral om ging om elkaar over en weer te informeren over het beleid inzake behoud van monumenten c.a. Ook zijn er inmiddels plannen voor het gezamenlijk organiseren van een bijeenkomst, waarbij met bestuurders en ambtenaren van Brabantse gemeenten van gedachten kan worden gewisseld over de monumentenzorg. Hierbij zal in het bijzonder worden gesproken over het begrip "Belvedere" en daarnaast over de mogelijkheden welke er zijn voor een herbestemming van bedreigde monumenten. Public Relations Onze PR-medewerker verleende hand- en spandiensten voor de Monumentendagen van Heemschut, die op 24 en 25 juni in 's-Hertogenbosch werden gehouden. Vestingswerken, Binnendieze, Sint Janskathedraal, stadhuis en Kruithuis kregen die dagen de nodige landelijke aandacht. Ofschoon de dagen niet al te gunstig waren gepland - een week na twee Monumentendagen te Middelburg en al half in het vakantieseizoen met bovendien het EK voetbal- was de belangstelling toch heel bevredigend. Uiteraard werd in het verslagjaar ook weer de aandacht van de Brabantse regionale pers gevraagd voor de belangrijkste projecten, waar de PC aandacht aan besteedde en in enkele gevallen nog steeds besteedt. Limburg Adres secretariaatPostbus 277 6040 AG Roermond Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2000) mr. dr. A.H.A. Lutters, voorzitter ir. P.J.A. Bongaerts, secretaris G.F.P. Hermans, penningmeester ir. F.Q.J.L. Hoebens, vice-voorzitter drs. F.E.R. Hovens, PR-medewerker ir. P.J. Huiberts drs. A.M.P.P. Janssen drs. J.M.T. Janssen-Daniëls ing. J.A.L. Meuwissen P. Michielsen ir. H.M.J. Palmen, technisch advieseur ing. L.J.S. Vos Mutaties In het jaar 2000 hebben enkele mutaties plaatsgevonden. Tijdens de derde vergadering werd de heer Versteegh welkom geheten. Hij zal de functie van Technisch Adviseur vervullen en dan wel in het bijzonder op het planologisch terrein. Wel heeft de heer P. Michielsen te kennen gegeven dat hij per 2001 terug wilde treden uit de afdeling 36

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2000 | | pagina 40