IV Provinciale commissies Groningen Adres secretariaat: Van Iddekingeweg 167 9721 CG Groningen Samenstelling van de provinciale commissie (per 31 december 2000) mr. H.F. Wolgen, voorzitter dr. Ph. M. Bosscher, vice-voorzitter ir. P. Reijenga, secretaris G.H. Wildeboer, tweede secretaris drs. Voerman, penningmeester ir. L.W. Bameveld, technisch adviseur drs. J. de Haan G. J. Hendriks drs. S.R. Hiddema H. Leffers J.D. Loning ir. S.H. Schaafsma mr. W.F. van der Velde mw. drs. MJ.A.Vooijs, pr-medewerker ir. J. de Vries R. Wobbes Mutaties De heer Wildeboer is terug in de Groningse provinciale commissie. Hij is bereid een deel van het secretariaat op zich te nemen. De heer Wolgen werd voorzitter (11 mei); de heer Reijenga, jarenlang waarnemend voorzitter, werd secretaris en de heer Bosscher, vroeger secretaris, vice-voorzitter (22 juni). Vergaderingen De commissie kwam acht maal bijeen en wel op 17 februari, 30 maart, 11 mei, 22 juni, 21 september, 26 oktober, 9 november en 7 december. Twee bijeenkomsten, waren thema avonden: over welstand op 26 oktober en over de Grote Markt op 7 december. De heer Van der Haagen, directeur juridische en ruimtelijke zaken van de Bond Heemschut, was steeds aanwezig bij deze bijeenkomsten. De heer Teszelszky, coördinator PR en voorlichting op het landelijk bureau van Heemschut, was aanwezig op onze bijeenkomst over welstand. Beschermingsactiviteiten Delfzijl Tussen Appingedam en Delfzijl ligt een nog groen gebied tussen Eemskanaal en Zwet met twee monumentale boerderijen aan de Farmsumerweg. De gemeente Delfzijl is van plan in dit gebied kantorenbouw mogelijk te maken. Eerder had dit gebied een groene bestemming. De 6

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 2000 | | pagina 10