5 3SAMENSTELLING BESTUUR Op 1 januari 1991 hadden de volgende leden in het Bestuur zitting: dhr. J. Franssen, Nederhorst den Berg, voorzitter mr. E. Benthem de Grave, Laren, penningmeester mr. P.E. Driessen, Blaricum, secretaris mr. E. Dienaar, Amsterdam, tweede secretaris drs. D. van Leeuwen, Westzaan, vice-voorzitter mr. W.W. Hopperus Buma, Warnsveld mw. M.C. Meijer-Hofland, Leiden mr. R.E. Verheijen-van Heukelom, De Meern mr. C.J. Vogel, Leiden (allen tevens lid van het dagelijks bestuur) dr. J.A. Brongers, Amersfoort dhr. W.J. Cortenraad, Wassenaar mr. J.H. van den Hoek Ostende, Amsterdam drs. J.C. de Kroon, Leeuwarden mr. D.J. Merhottein, Breda drs. H.J. Meijjer, Groningen drs. W.J. Plomp, Koudekerke drs. ing. W.L.F. Rietbergen, Wassenaar dhr. C.G. Scheltema, Naarden drs. C.H. Staal, Utrecht dr. S.E. Steigenga-KouweNaarden dhr. A. Stork, Weesp mr. A. Tchernoff, Eelde ir J.M. Veldhuis, Deventer MUTATIES Door het overlijden van de heer drs. H.J. Mijjer te Groningen ontstond een vacature in het algemeen bestuur. De provinciale commissie Groningen droeg de heer drs. H.R. Caderius van Veen voor als voorzitter van de provinciale commissie en tevens lid van het algemeen bestuur. De heer W.J. Cortenraad te Wassenaar, die in het algemeen bestuur zitting had namens de Stichting Menno van Coehoorn, legde zijn functie om gezondheidsredenen neer. De heer mr. J.L. Matti werd lid van het bestuur en voorzitter van de afdeling Limburg, waardoor in de vacature werd voorzien die was ontstaan door het terugtreden van de heer drs. C.J.J.S. Majoor De heer mr. G.M. van Oerle werd benoemd tot voorzitter van de provinciale commissie Noord-Brabant en werd derhalve ook lid van het algemeen bestuur. De heer mr. A. Tchernoff, voorzitter van de provinciale commissie Drenthe, werd benoemd tot burgemeester van De Bilt, en trad om die reden af als voorzitter van de provinciale commissie en als lid van het algemeen bestuur.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1991 | | pagina 7